În 2025: cifra de afaceri 576 mii lei, profit net 202 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
35104080
Nr. Registrul Comerțului
J2015001654086
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 octombrie 2015
EUID
ROONRC.J2015001654086
Cod poștal
500376
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
576 mii lei
+30% față de 2024
Profit net
202 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
87 mii lei
Datorii
121 mii lei
Active totale
208 mii lei
Marjă netă
35,1%
Cifră / angajat
288 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 18 din 147 în județul Brașov și locul 980 din 6.187 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
4641Comerț cu ridicata al produselor textile
4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
4643Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
4645Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
4648Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
217 mii
335 mii
484 mii
664 mii
529 mii
955 mii
1,1 mil
828 mii
441 mii
576 mii
Venituri totale
217 mii
335 mii
484 mii
664 mii
531 mii
956 mii
1,1 mil
831 mii
441 mii
576 mii
Cheltuieli totale
238 mii
346 mii
568 mii
653 mii
604 mii
975 mii
1,1 mil
749 mii
328 mii
362 mii
Profit / pierdere brută
-21 mii
-11 mii
-85 mii
11 mii
-74 mii
-19 mii
-53 mii
81 mii
113 mii
214 mii
Profit / pierdere netă
-23 mii
-14 mii
-89 mii
4.569
-77 mii
-28 mii
-64 mii
73 mii
104 mii
202 mii
Număr mediu de angajați
2
2
5
5
7
6
4
3
2
2
Active imobilizate
0
0
0
84 mii
236 mii
220 mii
127 mii
54 mii
17 mii
15 mii
Active circulante
142 mii
155 mii
308 mii
305 mii
392 mii
270 mii
220 mii
217 mii
112 mii
192 mii
din care stocuri
136 mii
126 mii
256 mii
266 mii
330 mii
241 mii
128 mii
170 mii
85 mii
83 mii
creanțe
0
3.179
11 mii
7.118
18 mii
22 mii
2.429
25 mii
3.612
14 mii
casa și conturi la bănci
6.130
26 mii
40 mii
32 mii
44 mii
7.425
89 mii
22 mii
23 mii
96 mii
Cheltuieli în avans
0
0
0
0
139 mii
139 mii
0
0
0
0
Datorii
167 mii
194 mii
436 mii
513 mii
967 mii
858 mii
640 mii
491 mii
244 mii
121 mii
Capitaluri proprii
-25 mii
-39 mii
-129 mii
-124 mii
-201 mii
-229 mii
-293 mii
-220 mii
-115 mii
87 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.