În 2025: cifra de afaceri 111 mil lei, profit net 903 mii lei, 134 angajați.
Date de identificare
CUI
224385
Nr. Registrul Comerțului
J2013000392206
Formă juridică
SA
Data înregistrării
15 aprilie 2013
EUID
ROONRC.J2013000392206
Cod poștal
330013
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.1993
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
111 mil lei
+32% față de 2024
Profit net
903 mii lei
Angajați (medie)
134
Capitaluri proprii
24,4 mil lei
Datorii
53,9 mil lei
Active totale
79,2 mil lei
Marjă netă
0,8%
Cifră / angajat
825 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 313 în județul Hunedoara și locul 111 din 20.653 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2592Fabricarea ambalajelor ușoare din metal
3311Repararea articolelor fabricate din metal
3312Repararea mașinilor
3314Repararea echipamentelor electrice
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3821Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
85,9 mil
51,5 mil
58,3 mil
42,8 mil
86,2 mil
60 mil
80,1 mil
68,9 mil
83,7 mil
111 mil
Venituri totale
89,6 mil
51,4 mil
58,9 mil
48,2 mil
89 mil
73,1 mil
88,1 mil
79,9 mil
81,7 mil
121 mil
Cheltuieli totale
95,3 mil
58,9 mil
67,1 mil
48,7 mil
86,9 mil
69,6 mil
82,5 mil
78,6 mil
81,3 mil
119 mil
Profit / pierdere brută
-5,7 mil
-7,4 mil
-8,3 mil
-532 mii
2,1 mil
3,5 mil
5,6 mil
1,2 mil
361 mii
1,2 mil
Profit / pierdere netă
-5,7 mil
-7,4 mil
-8,3 mil
-532 mii
2,1 mil
3,5 mil
5,6 mil
1,2 mil
361 mii
903 mii
Număr mediu de angajați
227
166
168
156
151
155
143
142
143
134
Active imobilizate
49,4 mil
44,1 mil
41,5 mil
36,4 mil
34,8 mil
34,3 mil
27,1 mil
30,4 mil
32,2 mil
15,1 mil
Active circulante
61,9 mil
52,6 mil
38,5 mil
31,4 mil
37,5 mil
39,3 mil
39,6 mil
52,7 mil
52,3 mil
63,9 mil
din care stocuri
36,4 mil
35,2 mil
28 mil
15,2 mil
16,7 mil
24,5 mil
27,3 mil
36,5 mil
34,7 mil
41,5 mil
creanțe
18,1 mil
11,7 mil
8,7 mil
13,4 mil
16,3 mil
11,2 mil
10,4 mil
14,6 mil
12,8 mil
19,9 mil
casa și conturi la bănci
3,9 mil
5,7 mil
1,8 mil
2,9 mil
4,4 mil
3,6 mil
1,4 mil
1 mil
4,3 mil
2 mil
Cheltuieli în avans
26 mii
8.535
231 mii
400 mii
463 mii
431 mii
967 mii
763 mii
735 mii
246 mii
Datorii
78,3 mil
71,9 mil
63,1 mil
56,6 mil
58,4 mil
56,6 mil
44,6 mil
59,6 mil
60,8 mil
53,9 mil
Venituri în avans
—
0
0
32 mii
24 mii
15 mii
7.312
0
0
0
Provizioane
5,7 mil
4,9 mil
5,5 mil
566 mii
1,1 mil
1 mil
1 mil
1 mil
911 mii
858 mii
Capitaluri proprii
27,3 mil
19,9 mil
11,6 mil
11,1 mil
13,2 mil
16,4 mil
22 mil
23,2 mil
23,7 mil
24,4 mil
din care capital subscris vărsat
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
10,1 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.