În 2025: cifra de afaceri 302 mil lei, profit net 58,6 mil lei, 121 angajați.
Date de identificare
CUI
20589840
Nr. Registrul Comerțului
J2012003644400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 martie 2012
EUID
ROONRC.J2012003644400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.03.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
302 mil lei
+80% față de 2024
Profit net
58,6 mil lei
Angajați (medie)
121
Capitaluri proprii
97,7 mil lei
Datorii
66,5 mil lei
Active totale
172 mil lei
Marjă netă
19,4%
Cifră / angajat
2,5 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 13 din 2.947 în județul București și locul 26 din 20.789 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
0510Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
0729Extracția altor minereuri metalifere neferoase
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0892Extracția turbei
0893Extracția sării
0899Alte activități extractive n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
4,4 mil
5,2 mil
45,6 mil
72,9 mil
43,8 mil
59,9 mil
65,2 mil
234 mil
168 mil
302 mil
Venituri totale
4,5 mil
5,3 mil
45,6 mil
72,9 mil
43,9 mil
60,1 mil
73,1 mil
231 mil
185 mil
308 mil
Cheltuieli totale
2,8 mil
3,3 mil
44,1 mil
70,9 mil
41,7 mil
53,1 mil
70,1 mil
172 mil
141 mil
237 mil
Profit / pierdere brută
1,7 mil
2 mil
1,5 mil
2 mil
2,2 mil
7 mil
3 mil
58,9 mil
44,7 mil
70,4 mil
Profit / pierdere netă
1,5 mil
1,7 mil
1,3 mil
1,7 mil
1,9 mil
6 mil
2,5 mil
50,7 mil
38,5 mil
58,6 mil
Număr mediu de angajați
13
15
16
16
19
43
72
90
117
121
Active imobilizate
149 mii
469 mii
472 mii
708 mii
809 mii
2,3 mil
2,9 mil
3,5 mil
4,6 mil
5,4 mil
Active circulante
4,2 mil
3,2 mil
4,2 mil
16,4 mil
7,6 mil
14,8 mil
30,2 mil
99,6 mil
129 mil
164 mil
din care stocuri
—
—
12 mii
12 mii
13 mii
1,1 mil
12,5 mil
6,2 mil
20,9 mil
19,5 mil
creanțe
2,7 mil
2,3 mil
2,1 mil
12,6 mil
3,4 mil
4,1 mil
11,2 mil
57,9 mil
59,4 mil
106 mil
casa și conturi la bănci
1,4 mil
917 mii
2,1 mil
3,7 mil
4,2 mil
9,7 mil
6,5 mil
35,5 mil
1,8 mil
3,9 mil
Cheltuieli în avans
74 mii
191 mii
499 mii
1,5 mil
1,4 mil
2 mil
5,5 mil
4,3 mil
3,9 mil
3 mil
Datorii
2,9 mil
2 mil
2,7 mil
15,1 mil
6,2 mil
10,1 mil
27,2 mil
43,9 mil
53,6 mil
66,5 mil
Venituri în avans
—
—
16 mii
13 mii
9.168
35 mii
19 mii
1,3 mil
1,3 mil
1,2 mil
Provizioane
36 mii
261 mii
344 mii
395 mii
395 mii
395 mii
979 mii
1,6 mil
927 mii
6,6 mil
Capitaluri proprii
1,5 mil
1,7 mil
2,1 mil
3,1 mil
3,3 mil
8,6 mil
10,6 mil
60,6 mil
81,8 mil
97,7 mil
din care capital subscris vărsat
210
210
210
210
210
500 mii
500 mii
500 mii
500 mii
500 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.