AFFABILE CONSTRUCT S.R.L. - CUI 35001467, Berceni | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare11 ani pe piață
AFFABILE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 35001467J2015003230235
MIORIȚA, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 3,9 mil lei, profit net 520 mii lei.
Date de identificare
CUI
35001467
Nr. Registrul Comerțului
J2015003230235
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 septembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015003230235
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2018
TVA la încasare
Da
din 01.09.2018
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,9 mil lei
+18% față de 2024
Profit net
520 mii lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
850 mii lei
Datorii
1,1 mil lei
Active totale
2 mil lei
Marjă netă
13,4%
Risc scăzut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 55% din active.
Clasament și firme similare
Locul 206 din 1.188 în județul Ilfov și locul 2.705 din 20.370 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2391Fabricarea de produse abrazive
2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
2410Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
2420Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
2431Tragere la rece a barelor
2432Laminare la rece a benzilor înguste
2433Producția de profile obținute la rece
2434Trefilarea firelor la rece
2442Metalurgia aluminiului
2443Producția plumbului, zincului și cositorului
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
0
734 mii
1,3 mil
675 mii
663 mii
523 mii
2,3 mil
3,3 mil
3,9 mil
Venituri totale
0
0
734 mii
1,3 mil
675 mii
663 mii
529 mii
2,3 mil
3,3 mil
3,9 mil
Cheltuieli totale
—
615
553 mii
860 mii
666 mii
710 mii
520 mii
2,1 mil
2,7 mil
3,3 mil
Profit / pierdere brută
0
-615
180 mii
460 mii
9.683
-47 mii
8.702
209 mii
560 mii
627 mii
Profit / pierdere netă
0
-615
173 mii
447 mii
2.931
-54 mii
3.470
186 mii
465 mii
520 mii
Număr mediu de angajați
2
0
—
14
9
8
—
—
9
—
Active imobilizate
—
0
240 mii
267 mii
257 mii
252 mii
173 mii
459 mii
373 mii
949 mii
Active circulante
55
-26
141 mii
417 mii
424 mii
306 mii
384 mii
367 mii
710 mii
998 mii
din care stocuri
—
0
—
52
53
—
174 mii
3.224
—
—
creanțe
—
0
28 mii
116 mii
36 mii
58 mii
63 mii
270 mii
555 mii
997 mii
casa și conturi la bănci
55
-26
113 mii
301 mii
387 mii
247 mii
146 mii
93 mii
154 mii
517
Cheltuieli în avans
—
0
799
799
36 mii
36 mii
—
—
—
44 mii
Datorii
2.575
2.909
212 mii
267 mii
297 mii
227 mii
187 mii
273 mii
432 mii
1,1 mil
Provizioane
—
0
—
—
—
—
—
—
38 mii
38 mii
Capitaluri proprii
-2.520
-2.935
170 mii
417 mii
420 mii
366 mii
370 mii
552 mii
612 mii
850 mii
din care capital subscris vărsat
—
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.