AGREGATE CONCASATE AG SRL - CUI 28959646, Piatra (com. Stoenești) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA15 ani pe piață
AGREGATE CONCASATE AG SRL
CUI 28959646J03/1095/2011
Sat Piatra, Comuna Stoenești, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 467 mii lei, profit net 86 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
28959646
Nr. Registrul Comerțului
J03/1095/2011
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 august 2011
EUID
ROONRC.J03/1095/2011
Cod poștal
117679
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 14.09.2011
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
467 mii lei
-38% față de 2024
Profit net
86 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
263 mii lei
Datorii
70 mii lei
Active totale
333 mii lei
Marjă netă
18,5%
Cifră / angajat
156 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 3 din 11 în județul Argeș și locul 111 din 375 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
0220Exploatarea forestieră
0240Activități de servicii anexe silviculturii
0322Acvacultura în ape dulci
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0899Alte activități extractive n.c.a.
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1091Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
1092Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
1621Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 38% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
100 mii
53 mii
45 mii
760
841 mii
1,5 mil
1,6 mil
510 mii
755 mii
467 mii
Venituri totale
100 mii
65 mii
45 mii
760
841 mii
1,5 mil
1,6 mil
631 mii
755 mii
467 mii
Cheltuieli totale
93 mii
30 mii
24 mii
4.130
588 mii
979 mii
1,2 mil
490 mii
406 mii
370 mii
Profit / pierdere brută
7.494
34 mii
21 mii
-3.370
253 mii
565 mii
337 mii
141 mii
348 mii
97 mii
Profit / pierdere netă
5.488
33 mii
19 mii
-3.393
238 mii
550 mii
323 mii
134 mii
330 mii
86 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
—
1
2
2
2
2
3
Active imobilizate
107 mii
116 mii
115 mii
81 mii
65 mii
142 mii
142 mii
135 mii
101 mii
89 mii
Active circulante
74 mii
65 mii
62 mii
93 mii
406 mii
597 mii
500 mii
220 mii
428 mii
244 mii
din care stocuri
54 mii
57 mii
53 mii
53 mii
53 mii
22 mii
26 mii
10 mii
51 mii
79 mii
creanțe
7.500
4.170
4.215
39 mii
65 mii
217 mii
381 mii
147 mii
270 mii
150 mii
casa și conturi la bănci
13 mii
3.546
3.988
1.055
288 mii
358 mii
92 mii
63 mii
107 mii
15 mii
Cheltuieli în avans
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
—
—
40 mii
—
—
Datorii
58 mii
24 mii
1.295
1.695
299 mii
562 mii
141 mii
84 mii
22 mii
70 mii
Capitaluri proprii
128 mii
161 mii
181 mii
177 mii
177 mii
177 mii
501 mii
312 mii
507 mii
263 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.