În 2025: cifra de afaceri 16,1 mil lei, profit net 1,4 mil lei, 37 angajați.
Date de identificare
CUI
1443588
Nr. Registrul Comerțului
J1991000367392
Formă juridică
SA
Data înregistrării
06 mai 1991
EUID
ROONRC.J1991000367392
Cod poștal
627143
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.1993
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vrancea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
16,1 mil lei
0% față de 2024
Profit net
1,4 mil lei
Angajați (medie)
37
Capitaluri proprii
17,1 mil lei
Datorii
941 mii lei
Active totale
18,8 mil lei
Marjă netă
8,4%
Cifră / angajat
436 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 8 în județul Vrancea și locul 39 din 1.057 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0150 – Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor).
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 0150 – Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0112Cultivarea orezului
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0114Cultivarea trestiei de zahăr
0115Cultivarea tutunului
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
11,2 mil
10,7 mil
10,4 mil
11,7 mil
12,3 mil
13,1 mil
15,2 mil
15,8 mil
16,1 mil
16,1 mil
Venituri totale
15,5 mil
16,3 mil
17 mil
18,5 mil
18,5 mil
20,6 mil
23,7 mil
25,3 mil
24,3 mil
27,5 mil
Cheltuieli totale
12,5 mil
13,8 mil
15,3 mil
17,1 mil
17,1 mil
18,5 mil
22,1 mil
25 mil
24,2 mil
26 mil
Profit / pierdere brută
2,9 mil
2,5 mil
1,7 mil
1,4 mil
1,4 mil
2,1 mil
1,6 mil
310 mii
127 mii
1,5 mil
Profit / pierdere netă
2,5 mil
2,1 mil
1,7 mil
1,2 mil
1,4 mil
1,7 mil
1,4 mil
238 mii
127 mii
1,4 mil
Număr mediu de angajați
42
38
41
40
40
39
40
40
38
37
Active imobilizate
6,2 mil
8,1 mil
7,7 mil
7,9 mil
7,9 mil
7,2 mil
7 mil
9,1 mil
7,2 mil
6,1 mil
Active circulante
5,7 mil
4,6 mil
6,5 mil
6,7 mil
6,1 mil
9,9 mil
11,8 mil
11,8 mil
11,3 mil
12,7 mil
din care stocuri
2,6 mil
3,1 mil
4,1 mil
4,3 mil
4,3 mil
5,1 mil
6 mil
5,5 mil
4,6 mil
6,9 mil
creanțe
719 mii
1,2 mil
911 mii
1,3 mil
790 mii
2,6 mil
1,4 mil
4,2 mil
3,1 mil
1,6 mil
casa și conturi la bănci
2,4 mil
354 mii
1,4 mil
1,2 mil
1,1 mil
2,2 mil
4,4 mil
2,1 mil
3,6 mil
4,2 mil
Cheltuieli în avans
403 mii
283 mii
287 mii
347 mii
1,3 mil
261 mii
273 mii
151 mii
149 mii
19 mii
Datorii
2,3 mil
850 mii
946 mii
1,1 mil
1,1 mil
1,2 mil
1,2 mil
745 mii
834 mii
941 mii
Venituri în avans
2 mil
2,4 mil
2,5 mil
2,3 mil
2 mil
1,8 mil
2,3 mil
4,7 mil
2,1 mil
828 mii
Capitaluri proprii
8 mil
9,7 mil
11 mil
11,5 mil
12,2 mil
14,4 mil
15,5 mil
15,6 mil
15,7 mil
17,1 mil
din care capital subscris vărsat
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
769 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.