În 2025: cifra de afaceri 109 mil lei, profit net 3,7 mil lei, 227 angajați.
Date de identificare
CUI
6363609
Nr. Registrul Comerțului
J2008000195212
Formă juridică
SA
Data înregistrării
14 martie 2008
EUID
ROONRC.J2008000195212
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.1995
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ialomiţa
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
109 mil lei
+22% față de 2024
Profit net
3,7 mil lei
Angajați (medie)
227
Capitaluri proprii
34,2 mil lei
Datorii
115 mil lei
Active totale
154 mil lei
Marjă netă
3,4%
Cifră / angajat
480 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 16 în județul Ialomița și locul 3 din 1.057 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0150 – Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 0150 – Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0112Cultivarea orezului
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
24,3 mil
32,6 mil
35,9 mil
40,2 mil
48,7 mil
68,4 mil
72,9 mil
80 mil
89,2 mil
109 mil
Venituri totale
31,3 mil
41,8 mil
48,6 mil
63,3 mil
73,7 mil
105 mil
113 mil
119 mil
121 mil
131 mil
Cheltuieli totale
29,9 mil
36,3 mil
46,2 mil
60,2 mil
79,9 mil
104 mil
115 mil
122 mil
124 mil
127 mil
Profit / pierdere brută
1,4 mil
5,5 mil
2,4 mil
3,1 mil
-6,2 mil
1,7 mil
-1,9 mil
-2,3 mil
-3,6 mil
4 mil
Profit / pierdere netă
1,3 mil
5,5 mil
2,4 mil
3 mil
-6,2 mil
1,7 mil
-1,9 mil
-2,3 mil
-3,6 mil
3,7 mil
Număr mediu de angajați
69
78
109
136
193
213
204
229
225
227
Active imobilizate
38,5 mil
62,2 mil
68,5 mil
68,8 mil
72,1 mil
93,8 mil
95 mil
96 mil
101 mil
97,7 mil
Active circulante
27,1 mil
22 mil
29,6 mil
40,8 mil
54,2 mil
56,3 mil
60,4 mil
71,9 mil
65,8 mil
55,2 mil
din care stocuri
11 mil
10,7 mil
16,9 mil
28 mil
32 mil
39,3 mil
49,6 mil
51,5 mil
42,8 mil
38,2 mil
creanțe
15,7 mil
10,9 mil
11,8 mil
9,6 mil
10 mil
13,4 mil
9,4 mil
19,6 mil
22,2 mil
16,1 mil
casa și conturi la bănci
378 mii
416 mii
816 mii
3,3 mil
12,2 mil
3,7 mil
1,3 mil
808 mii
836 mii
858 mii
Cheltuieli în avans
17 mii
17 mii
18 mii
109 mii
1,3 mil
362 mii
543 mii
239 mii
416 mii
739 mii
Datorii
35,4 mil
50,4 mil
62,6 mil
75,7 mil
101 mil
104 mil
113 mil
128 mil
132 mil
115 mil
Venituri în avans
11,1 mil
11,1 mil
10,5 mil
9,4 mil
8,3 mil
7,3 mil
6,4 mil
5,6 mil
4,9 mil
4,1 mil
Provizioane
—
—
—
213 mii
637 mii
501 mii
—
—
—
—
Capitaluri proprii
19,1 mil
22,6 mil
25 mil
24,5 mil
17,8 mil
38,3 mil
36,4 mil
34 mil
30,5 mil
34,2 mil
din care capital subscris vărsat
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
130 mii
1 mil
1 mil
1 mil
1 mil
1 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.