În 2025: cifra de afaceri 190 mii lei, pierdere netă 142 mii lei, 0 angajați.
Date de identificare
CUI
37817020
Nr. Registrul Comerțului
J2017001944226
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 iunie 2017
EUID
ROONRC.J2017001944226
Cod poștal
700375
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 15.09.2026
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
190 mii lei
-84% față de 2024
Pierdere netă
142 mii lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
711 mii lei
Datorii
839 mii lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
-74,7%
Risc mediu
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 84% față de 2024.
Clasament și firme similare
Locul 114 din 318 în județul Iași și locul 3.032 din 8.028 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
1041Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
1086Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
1107Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
1820Reproducerea înregistrărilor
2041Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
2042Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
2059
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
30 mii
76 mii
184 mii
297 mii
647 mii
1,1 mil
1,2 mil
190 mii
Venituri totale
39 mii
114 mii
208 mii
322 mii
676 mii
1,1 mil
1,2 mil
201 mii
Cheltuieli totale
54 mii
121 mii
56 mii
245 mii
321 mii
941 mii
1 mil
343 mii
Profit / pierdere brută
-15 mii
-6.694
152 mii
77 mii
355 mii
162 mii
202 mii
-142 mii
Profit / pierdere netă
-15 mii
-7.575
146 mii
67 mii
337 mii
153 mii
173 mii
-142 mii
Număr mediu de angajați
2
—
—
—
0
1
2
0
Active imobilizate
176 mii
153 mii
131 mii
414 mii
453 mii
386 mii
1,3 mil
1,1 mil
Active circulante
16 mii
18 mii
131 mii
135 mii
438 mii
378 mii
428 mii
295 mii
din care stocuri
12 mii
—
—
—
293 mii
310 mii
121 mii
121 mii
creanțe
—
18 mii
120 mii
134 mii
57 mii
41 mii
301 mii
160 mii
casa și conturi la bănci
4.343
453
11 mii
416
88 mii
27 mii
6.221
15 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
0
162 mii
201 mii
201 mii
Datorii
22 mii
35 mii
1.434
244 mii
273 mii
178 mii
1,1 mil
839 mii
Venituri în avans
185 mii
159 mii
136 mii
113 mii
90 mii
67 mii
45 mii
33 mii
Capitaluri proprii
-15 mii
-22 mii
124 mii
191 mii
528 mii
680 mii
853 mii
711 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
380
380
380
380
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.