ALMA AUTO TRUST SRL - CUI 36156044, Crevedia Mare | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare10 ani pe piață
ALMA AUTO TRUST SRL
CUI 36156044J2016000339525
PRINCIPALĂ, Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 643 mii lei, profit net 243 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
36156044
Nr. Registrul Comerțului
J2016000339525
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 iunie 2016
EUID
ROONRC.J2016000339525
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2022
TVA la încasare
Da
din 01.09.2022
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
643 mii lei
-4% față de 2024
Profit net
243 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
244 mii lei
Datorii
463 mii lei
Active totale
713 mii lei
Marjă netă
37,7%
Cifră / angajat
643 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 18 din 28 în județul Giurgiu și locul 564 din 1.123 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4335Alte lucrări de finisare
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4391Activități de zidărie
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
216 mii
183 mii
55 mii
123 mii
117 mii
150 mii
738 mii
825 mii
668 mii
643 mii
Venituri totale
216 mii
183 mii
55 mii
123 mii
117 mii
150 mii
738 mii
1,1 mil
668 mii
645 mii
Cheltuieli totale
86 mii
98 mii
69 mii
110 mii
83 mii
83 mii
311 mii
852 mii
404 mii
357 mii
Profit / pierdere brută
130 mii
85 mii
-15 mii
13 mii
34 mii
67 mii
427 mii
239 mii
264 mii
288 mii
Profit / pierdere netă
128 mii
83 mii
-15 mii
12 mii
32 mii
66 mii
419 mii
229 mii
222 mii
243 mii
Număr mediu de angajați
2
2
1
1
1
2
4
5
4
1
Active imobilizate
36
0
—
—
—
0
214 mii
177 mii
191 mii
152 mii
Active circulante
138 mii
197 mii
183 mii
195 mii
59 mii
126 mii
329 mii
494 mii
282 mii
556 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
0
6.400
8.167
5.302
2.793
creanțe
32 mii
5.388
2.758
16 mii
5.118
21 mii
44 mii
43 mii
30 mii
42 mii
casa și conturi la bănci
106 mii
192 mii
180 mii
180 mii
54 mii
104 mii
279 mii
442 mii
246 mii
512 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
0
0
0
0
4.568
Datorii
9.499
1.781
2.187
2.734
13 mii
14 mii
123 mii
21 mii
51 mii
463 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
0
0
0
0
5.440
Capitaluri proprii
129 mii
196 mii
180 mii
193 mii
46 mii
112 mii
420 mii
650 mii
422 mii
244 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.