În 2025: cifra de afaceri 300 mii lei, profit net 26 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
5441032
Nr. Registrul Comerțului
J2019000067234
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 ianuarie 2019
EUID
ROONRC.J2019000067234
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
300 mii lei
-8% față de 2024
Profit net
26 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-1,2 mil lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
70 mii lei
Marjă netă
8,7%
Cifră / angajat
300 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 59 din 179 în județul Ilfov și locul 1.167 din 3.108 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4776 – Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1101Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1102Fabricarea vinurilor din struguri
2341Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
3524Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (1783%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
179 mii
195 mii
203 mii
253 mii
158 mii
195 mii
254 mii
275 mii
326 mii
300 mii
Venituri totale
180 mii
195 mii
205 mii
472 mii
158 mii
196 mii
256 mii
279 mii
332 mii
302 mii
Cheltuieli totale
234 mii
283 mii
263 mii
779 mii
186 mii
261 mii
283 mii
302 mii
247 mii
272 mii
Profit / pierdere brută
-55 mii
-88 mii
-59 mii
-307 mii
-28 mii
-65 mii
-27 mii
-23 mii
85 mii
30 mii
Profit / pierdere netă
-59 mii
-89 mii
-61 mii
-312 mii
-30 mii
-67 mii
-29 mii
-26 mii
79 mii
26 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
471 mii
470 mii
470 mii
—
—
—
—
—
—
—
Active circulante
50 mii
66 mii
42 mii
142 mii
50 mii
46 mii
53 mii
55 mii
79 mii
70 mii
din care stocuri
9.849
9.018
8.384
1.768
6.455
6.161
8.900
9.613
26 mii
9.272
creanțe
29 mii
33 mii
29 mii
124 mii
28 mii
29 mii
29 mii
29 mii
30 mii
46 mii
casa și conturi la bănci
12 mii
25 mii
4.532
16 mii
15 mii
11 mii
15 mii
17 mii
24 mii
15 mii
Cheltuieli în avans
1.362
1.411
1.411
1.411
49
49
49
—
—
—
Datorii
1,2 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,2 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,3 mil
Capitaluri proprii
-672 mii
-761 mii
-822 mii
-1,1 mil
-1,2 mil
-1,2 mil
-1,3 mil
-1,3 mil
-1,2 mil
-1,2 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.