ANA ARHITECTURĂ & CONSTRUCȚII SRL - CUI 9474490, Botoșani | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA29 ani pe piață
ANA ARHITECTURĂ & CONSTRUCȚII SRL
CUI 9474490J1997000196073
MANOLEȘTI DEAL, Municipiul Botoșani, Botoșani
În 2025: cifra de afaceri 670 mii lei, profit net 161 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
9474490
Nr. Registrul Comerțului
J1997000196073
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 iunie 1997
EUID
ROONRC.J1997000196073
Cod poștal
710005
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.03.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 18.03.2013
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
670 mii lei
+39% față de 2024
Profit net
161 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1,8 mil lei
Datorii
144 mii lei
Active totale
1,9 mil lei
Marjă netă
24%
Cifră / angajat
335 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 21 din 116 în județul Botoșani și locul 3.703 din 14.621 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
2620Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
3100Fabricarea de mobilă
3240Fabricarea jocurilor și jucăriilor
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,4 mil
954 mii
1,1 mil
288 mii
326 mii
414 mii
393 mii
483 mii
670 mii
Venituri totale
1,4 mil
1,1 mil
1,1 mil
288 mii
415 mii
418 mii
457 mii
514 mii
740 mii
Cheltuieli totale
1,2 mil
667 mii
544 mii
274 mii
279 mii
360 mii
442 mii
470 mii
564 mii
Profit / pierdere brută
189 mii
434 mii
515 mii
15 mii
137 mii
58 mii
14 mii
45 mii
176 mii
Profit / pierdere netă
159 mii
423 mii
506 mii
12 mii
130 mii
50 mii
9.811
30 mii
161 mii
Număr mediu de angajați
11
3
3
1
1
1
1
1
2
Active imobilizate
534 mii
537 mii
741 mii
1,2 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,4 mil
1,3 mil
1,2 mil
Active circulante
628 mii
507 mii
1 mil
366 mii
545 mii
583 mii
457 mii
456 mii
715 mii
din care stocuri
146 mii
233 mii
378 mii
244 mii
391 mii
399 mii
341 mii
234 mii
231 mii
creanțe
49 mii
130 mii
308 mii
70 mii
100 mii
153 mii
71 mii
157 mii
148 mii
casa și conturi la bănci
433 mii
144 mii
364 mii
52 mii
54 mii
31 mii
45 mii
64 mii
335 mii
Datorii
674 mii
134 mii
373 mii
205 mii
187 mii
165 mii
260 mii
139 mii
144 mii
Capitaluri proprii
488 mii
910 mii
1,4 mil
1,3 mil
1,5 mil
1,5 mil
1,6 mil
1,6 mil
1,8 mil
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.