ANDY AUTO MOTORS SRL - CUI 38168266, Filipeștii De Târg | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață
ANDY AUTO MOTORS SRL
CUI 38168266J2017002210290
Stejarului, Sat Filipeștii De Târg, Comuna Filipeștii De Târg, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 277 mii lei, pierdere netă 3.635 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
38168266
Nr. Registrul Comerțului
J2017002210290
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 septembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017002210290
Cod poștal
107250
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
277 mii lei
-29% față de 2024
Pierdere netă
3.635 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
6.540 lei
Datorii
6.553 lei
Active totale
13 mii lei
Marjă netă
-1,3%
Cifră / angajat
277 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 104 din 151 în județul Prahova și locul 2.675 din 4.352 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
2711Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
2790Fabricarea altor echipamente electrice
2811Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete.)
2824Fabricarea mașinilor-unelte portabile acționate electric
2829Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
2830Fabricarea masinilor și utilajelor pentru agricultură și exploatări forestiere
2841Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului
2842Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a.
2893Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
32 mii
191 mii
275 mii
222 mii
138 mii
181 mii
424 mii
388 mii
277 mii
Venituri totale
32 mii
192 mii
275 mii
223 mii
138 mii
181 mii
424 mii
390 mii
280 mii
Cheltuieli totale
31 mii
182 mii
250 mii
216 mii
125 mii
184 mii
425 mii
390 mii
283 mii
Profit / pierdere brută
1.355
9.738
26 mii
6.846
12 mii
-2.543
-1.663
27
-3.635
Profit / pierdere netă
1.039
7.832
23 mii
5.207
9.511
-5.275
-1.663
22
-3.635
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
2
2
1
Active circulante
7.838
15 mii
37 mii
39 mii
49 mii
18 mii
18 mii
20 mii
13 mii
din care stocuri
156
1.017
3.622
2.814
3.692
2.115
6.101
1.148
420
creanțe
—
—
—
—
—
—
9
4
4
casa și conturi la bănci
7.682
14 mii
34 mii
36 mii
45 mii
15 mii
12 mii
19 mii
13 mii
Datorii
6.599
6.113
5.279
1.285
1.692
5.985
8.193
10 mii
6.553
Capitaluri proprii
1.239
9.071
32 mii
37 mii
47 mii
12 mii
9.853
9.875
6.540
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.