ANG ȘTEF AUTO SRL - CUI 28466869, Fierbinți (com. Șelaru) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare15 ani pe piață
ANG ȘTEF AUTO SRL
CUI 28466869J2011000349150
Sat Fierbinți, Comuna Șelaru, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 3,6 mil lei, profit net 527 mii lei, 12 angajați.
Date de identificare
CUI
28466869
Nr. Registrul Comerțului
J2011000349150
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 mai 2011
EUID
ROONRC.J2011000349150
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 02.09.2011
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,6 mil lei
+27% față de 2024
Profit net
527 mii lei
Angajați (medie)
12
Capitaluri proprii
751 mii lei
Datorii
1,4 mil lei
Active totale
2,2 mil lei
Marjă netă
14,8%
Cifră / angajat
297 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 3 din 20 în județul Dâmbovița și locul 219 din 1.123 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
2551Acoperirea metalelor
2552Tratamente termice ale metalelor
2553Operațiuni de mecanică generală
2562Fabricarea articolelor de feronerie
2563Fabricarea uneltelor
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3317Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
465 mii
633 mii
809 mii
1,4 mil
1,6 mil
1,7 mil
2,4 mil
2,9 mil
2,8 mil
3,6 mil
Venituri totale
465 mii
634 mii
809 mii
1,4 mil
1,6 mil
1,7 mil
2,4 mil
2,9 mil
2,8 mil
3,6 mil
Cheltuieli totale
412 mii
444 mii
748 mii
966 mii
1,2 mil
1,5 mil
2 mil
2,3 mil
2,4 mil
3 mil
Profit / pierdere brută
53 mii
190 mii
62 mii
443 mii
398 mii
224 mii
404 mii
627 mii
353 mii
630 mii
Profit / pierdere netă
45 mii
180 mii
54 mii
429 mii
383 mii
209 mii
383 mii
599 mii
305 mii
527 mii
Număr mediu de angajați
2
2
2
5
6
7
9
10
10
12
Active imobilizate
20
—
54 mii
409 mii
528 mii
1 mil
1 mil
1,2 mil
1,6 mil
1,7 mil
Active circulante
209 mii
233 mii
246 mii
354 mii
388 mii
122 mii
243 mii
409 mii
354 mii
471 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
6.528
20 mii
11 mii
27 mii
19 mii
creanțe
129 mii
190 mii
3.911
13 mii
251 mii
115 mii
190 mii
179 mii
158 mii
265 mii
casa și conturi la bănci
81 mii
42 mii
242 mii
341 mii
137 mii
788
34 mii
218 mii
168 mii
187 mii
Cheltuieli în avans
—
1.267
2.434
4.889
8.227
9.119
14 mii
5.386
7.089
4.814
Datorii
185 mii
30 mii
45 mii
83 mii
133 mii
302 mii
354 mii
661 mii
960 mii
1,4 mil
Capitaluri proprii
24 mii
204 mii
258 mii
686 mii
791 mii
853 mii
909 mii
974 mii
1 mil
751 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.