În 2025: cifra de afaceri 750 mii lei, profit net 97 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
25366920
Nr. Registrul Comerțului
J2015003845237
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 octombrie 2015
EUID
ROONRC.J2015003845237
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
16.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
750 mii lei
-3% față de 2024
Profit net
97 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
120 mii lei
Datorii
277 mii lei
Active totale
405 mii lei
Marjă netă
12,9%
Cifră / angajat
750 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 518 din 1.191 în județul Ilfov și locul 7.727 din 20.405 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1820Reproducerea înregistrărilor
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
493 mii
782 mii
130 mii
22 mii
24 mii
56 mii
402 mii
531 mii
770 mii
750 mii
Venituri totale
493 mii
782 mii
130 mii
22 mii
24 mii
56 mii
402 mii
531 mii
777 mii
770 mii
Cheltuieli totale
268 mii
262 mii
329 mii
36 mii
53 mii
92 mii
352 mii
544 mii
739 mii
653 mii
Profit / pierdere brută
225 mii
520 mii
-199 mii
-14 mii
-28 mii
-35 mii
50 mii
-13 mii
39 mii
117 mii
Profit / pierdere netă
208 mii
512 mii
-201 mii
-14 mii
-29 mii
-36 mii
46 mii
-17 mii
21 mii
97 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
2.334
1.682
1.031
380
—
—
—
15 mii
10 mii
Active circulante
219 mii
835 mii
349 mii
342 mii
304 mii
252 mii
196 mii
334 mii
246 mii
395 mii
din care stocuri
—
—
16 mii
16 mii
16 mii
0
9.520
12 mii
12 mii
12 mii
creanțe
1.092
516 mii
916
916
1.683
9.412
173 mii
276 mii
213 mii
268 mii
casa și conturi la bănci
218 mii
320 mii
332 mii
325 mii
286 mii
243 mii
13 mii
46 mii
20 mii
115 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
50
68
Datorii
10 mii
117 mii
39 mii
46 mii
35 mii
19 mii
127 mii
282 mii
223 mii
277 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
15 mii
7.842
Capitaluri proprii
208 mii
721 mii
312 mii
297 mii
269 mii
233 mii
69 mii
51 mii
23 mii
120 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.