În 2025: cifra de afaceri 5,3 mil lei, profit net 728 mii lei, 14 angajați.
Date de identificare
CUI
40181887
Nr. Registrul Comerțului
J2018005618230
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 noiembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018005618230
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 25.01.2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,3 mil lei
+7% față de 2024
Profit net
728 mii lei
Angajați (medie)
14
Capitaluri proprii
729 mii lei
Datorii
550 mii lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
13,8%
Cifră / angajat
376 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 155 din 1.212 în județul Ilfov și locul 2.124 din 20.664 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
4664Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
50 mii
1,4 mil
2,1 mil
1,6 mil
2,7 mil
3,1 mil
4,9 mil
5,3 mil
Venituri totale
50 mii
1,4 mil
2,1 mil
1,6 mil
2,7 mil
3,1 mil
4,9 mil
5,3 mil
Cheltuieli totale
2.110
1,1 mil
2 mil
1,4 mil
2,4 mil
2,9 mil
3,7 mil
4,4 mil
Profit / pierdere brută
48 mii
282 mii
95 mii
128 mii
272 mii
252 mii
1,3 mil
840 mii
Profit / pierdere netă
47 mii
270 mii
78 mii
116 mii
249 mii
211 mii
1,1 mil
728 mii
Număr mediu de angajați
1
7
5
6
7
13
15
14
Active imobilizate
1.527
34 mii
49 mii
88 mii
222 mii
215 mii
183 mii
112 mii
Active circulante
53 mii
550 mii
518 mii
443 mii
635 mii
659 mii
1,7 mil
268 mii
din care stocuri
—
218 mii
—
—
—
—
—
—
creanțe
50 mii
100 mii
436 mii
363 mii
539 mii
648 mii
1,6 mil
251 mii
casa și conturi la bănci
2.888
231 mii
81 mii
80 mii
96 mii
11 mii
27 mii
17 mii
Cheltuieli în avans
119
—
—
278
900
—
21 mii
898 mii
Datorii
6.943
266 mii
346 mii
282 mii
492 mii
663 mii
794 mii
550 mii
Capitaluri proprii
47 mii
318 mii
221 mii
249 mii
366 mii
211 mii
1,1 mil
729 mii
din care capital subscris vărsat
200
210
220
220
220
220
220
220
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.