În 2025: cifra de afaceri 2,9 mil lei, profit net 401 mii lei, 6 angajați.
Date de identificare
CUI
37275523
Nr. Registrul Comerțului
J2017000409243
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 martie 2017
EUID
ROONRC.J2017000409243
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2018
TVA la încasare
Da
din 01.02.2026
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,9 mil lei
-43% față de 2024
Profit net
401 mii lei
Angajați (medie)
6
Capitaluri proprii
3 mil lei
Datorii
873 mii lei
Active totale
3,8 mil lei
Marjă netă
14%
Cifră / angajat
477 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 12 din 331 în județul Maramureș și locul 1.047 din 16.155 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0141Creșterea bovinelor de lapte
0142Creșterea altor bovine
0145Creșterea ovinelor și caprinelor
0146Creșterea porcinelor
0147Creșterea păsărilor
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 43% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
211 mii
548 mii
340 mii
1,4 mil
1,7 mil
4,5 mil
6,2 mil
5 mil
2,9 mil
Venituri totale
211 mii
548 mii
340 mii
1,4 mil
1,9 mil
4,7 mil
6,2 mil
5,4 mil
3,2 mil
Cheltuieli totale
60 mii
383 mii
242 mii
1,1 mil
1,5 mil
3,4 mil
5,7 mil
4 mil
2,7 mil
Profit / pierdere brută
150 mii
165 mii
98 mii
354 mii
368 mii
1,3 mil
489 mii
1,4 mil
485 mii
Profit / pierdere netă
148 mii
160 mii
95 mii
341 mii
351 mii
1,2 mil
436 mii
1,2 mil
401 mii
Număr mediu de angajați
1
1
2
3
3
5
6
8
6
Active imobilizate
66
6.767
9.354
26 mii
24 mii
1,3 mil
1,1 mil
941 mii
895 mii
Active circulante
199 mii
327 mii
360 mii
596 mii
714 mii
1,9 mil
2,2 mil
3 mil
2,9 mil
din care stocuri
—
—
253 mii
—
145 mii
371 mii
3.470
55 mii
61 mii
creanțe
25 mii
83 mii
45 mii
38 mii
141 mii
745 mii
415 mii
1,2 mil
795 mii
casa și conturi la bănci
174 mii
244 mii
62 mii
557 mii
428 mii
827 mii
1,8 mil
1,7 mil
2,1 mil
Datorii
50 mii
26 mii
55 mii
200 mii
166 mii
2 mil
747 mii
853 mii
873 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
957 mii
260 mii
—
Capitaluri proprii
148 mii
308 mii
315 mii
421 mii
572 mii
1,2 mil
1,6 mil
2,8 mil
3 mil
din care capital subscris vărsat
200
220
220
220
220
220
220
220
220
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.