În 2025: cifra de afaceri 312 mii lei, profit net 12 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
18643238
Nr. Registrul Comerțului
J29/1001/2006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 mai 2006
EUID
ROONRC.J29/1001/2006
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
29.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
312 mii lei
+30% față de 2024
Profit net
12 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
15 mii lei
Datorii
56 mii lei
Active totale
71 mii lei
Marjă netă
3,8%
Cifră / angajat
104 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 19 din 59 în județul Prahova și locul 768 din 3.112 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0121Cultivarea strugurilor
0122Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
0123Cultivarea fructelor citrice
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
16 mii
—
41 mii
192 mii
285 mii
295 mii
282 mii
271 mii
241 mii
312 mii
Venituri totale
16 mii
0
41 mii
192 mii
285 mii
295 mii
282 mii
272 mii
241 mii
312 mii
Cheltuieli totale
15 mii
11 mii
38 mii
94 mii
126 mii
173 mii
221 mii
235 mii
261 mii
298 mii
Profit / pierdere brută
237
-11 mii
3.368
98 mii
159 mii
122 mii
61 mii
36 mii
-20 mii
14 mii
Profit / pierdere netă
-231
-11 mii
2.957
96 mii
157 mii
120 mii
58 mii
34 mii
-22 mii
12 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
3
3
2
2
2
3
3
Active imobilizate
9.833
9.833
9.833
9.833
11 mii
11 mii
16 mii
29 mii
29 mii
27 mii
Active circulante
13 mii
1.857
15 mii
95 mii
175 mii
161 mii
92 mii
59 mii
20 mii
44 mii
din care stocuri
—
—
890
—
—
—
—
—
—
0
creanțe
12 mii
482
11 mii
33 mii
123 mii
-9.006
48 mii
43 mii
15 mii
19 mii
casa și conturi la bănci
773
1.375
3.685
62 mii
52 mii
170 mii
44 mii
16 mii
4.486
25 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
—
40
Datorii
51 mii
51 mii
62 mii
45 mii
24 mii
46 mii
44 mii
48 mii
47 mii
56 mii
Capitaluri proprii
-29 mii
-39 mii
-37 mii
60 mii
162 mii
126 mii
64 mii
40 mii
2.606
15 mii
din care capital subscris vărsat
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
5.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.