În 2025: cifra de afaceri 637 mii lei, profit net 183 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
35667121
Nr. Registrul Comerțului
J2016000359088
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 februarie 2016
EUID
ROONRC.J2016000359088
Cod poștal
507025
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 03.08.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
637 mii lei
+39% față de 2024
Profit net
183 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-44 mii lei
Datorii
2,7 mil lei
Active totale
3,4 mil lei
Marjă netă
28,7%
Cifră / angajat
319 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 78 din 521 în județul Brașov și locul 714 din 5.802 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
1101Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1102Fabricarea vinurilor din struguri
1103Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe
1104Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
—
—
—
—
—
—
—
458 mii
637 mii
Venituri totale
0
0
0
0
56
50 mii
846
13 mii
538 mii
741 mii
Cheltuieli totale
6.897
37 mii
18 mii
3.661
6.564
15 mii
13 mii
228 mii
466 mii
539 mii
Profit / pierdere brută
-6.897
-37 mii
-18 mii
-3.661
-6.508
34 mii
-12 mii
-216 mii
72 mii
202 mii
Profit / pierdere netă
-6.897
-37 mii
-18 mii
-3.661
-6.510
34 mii
-12 mii
-216 mii
59 mii
183 mii
Număr mediu de angajați
—
1
—
—
—
—
1
1
2
2
Active imobilizate
34 mii
34 mii
447 mii
670 mii
1,3 mil
1,7 mil
2,8 mil
3,1 mil
3,3 mil
3,2 mil
Active circulante
878
100 mii
623 mii
702 mii
309 mii
120 mii
146 mii
197 mii
160 mii
207 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
6
6
4.037
17 mii
5.314
creanțe
—
34
621 mii
584 mii
187 mii
39 mii
122 mii
69 mii
116 mii
45 mii
casa și conturi la bănci
878
100 mii
2.299
118 mii
122 mii
82 mii
24 mii
124 mii
26 mii
157 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
8.374
6.258
6.257
8.544
8.542
—
Datorii
42 mii
178 mii
229 mii
534 mii
763 mii
932 mii
2,1 mil
2,7 mil
2,9 mil
2,7 mil
Venituri în avans
—
—
902 mii
902 mii
902 mii
902 mii
902 mii
890 mii
816 mii
742 mii
Capitaluri proprii
-6.697
-44 mii
-61 mii
-65 mii
-71 mii
-37 mii
-52 mii
-267 mii
-227 mii
-44 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.