MAMAIA, sc. B, et. 7, ap. B.7.1, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 113 mii lei, pierdere netă 50 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
34989900
Nr. Registrul Comerțului
J2015001992137
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 septembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015001992137
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
113 mii lei
-22% față de 2024
Pierdere netă
50 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-61 mii lei
Datorii
168 mii lei
Active totale
107 mii lei
Marjă netă
-44,4%
Cifră / angajat
113 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 227 din 371 în județul Constanța și locul 5.232 din 8.005 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
1052Fabricarea înghețatei
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1083Prelucrarea ceaiului și cafelei
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (157%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
—
—
1.500
9.070
14 mii
12 mii
76 mii
145 mii
113 mii
Venituri totale
0
0
0
1.500
9.070
14 mii
12 mii
76 mii
145 mii
113 mii
Cheltuieli totale
185
183
—
477
6.011
14 mii
5.774
55 mii
180 mii
159 mii
Profit / pierdere brută
-185
-183
0
1.023
3.059
388
6.106
21 mii
-34 mii
-47 mii
Profit / pierdere netă
-185
-183
0
978
2.802
14
5.785
18 mii
-38 mii
-50 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
—
—
—
1
1
1
Active imobilizate
744
744
744
446
—
—
—
—
—
35 mii
Active circulante
421
238
238
1.759
5.522
3.327
9.086
63 mii
107 mii
71 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
—
—
27 mii
71 mii
36 mii
creanțe
—
—
—
1.500
6
11
98
26 mii
29 mii
33 mii
casa și conturi la bănci
421
238
238
259
5.516
3.316
8.988
10 mii
6.685
2.591
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
490
490
Datorii
1.150
1.150
1.150
1.395
2.280
70
44
36 mii
119 mii
168 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
1
1
Capitaluri proprii
15
-168
-168
810
3.242
3.257
9.042
27 mii
-11 mii
-61 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.