ASRA WSE ENGINEERING S.R.L. - CUI 43430320, Constanța | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA5 ani pe piață
ASRA WSE ENGINEERING S.R.L.
CUI 43430320J2020003255137
MAMAIA, et. 2, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 71,1 mil lei, profit net 50,3 mil lei, 14 angajați.
Date de identificare
CUI
43430320
Nr. Registrul Comerțului
J2020003255137
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 decembrie 2020
EUID
ROONRC.J2020003255137
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.05.2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
71,1 mil lei
+68% față de 2024
Profit net
50,3 mil lei
Angajați (medie)
14
Capitaluri proprii
51,7 mil lei
Datorii
11,1 mil lei
Active totale
62,8 mil lei
Marjă netă
70,8%
Cifră / angajat
5,1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 287 în județul Constanța și locul 43 din 11.166 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
0147Creșterea păsărilor
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3011Construcția de nave civile și structuri plutitoare
3013Construcția de nave și vase militare
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
3,8 mil
24,8 mil
3,2 mil
42,2 mil
71,1 mil
Venituri totale
0
4,2 mil
24,6 mil
7,9 mil
39,7 mil
70,9 mil
Cheltuieli totale
358
2,8 mil
7,5 mil
7,1 mil
13,8 mil
12,7 mil
Profit / pierdere brută
-358
1,4 mil
17,1 mil
701 mii
25,9 mil
58,2 mil
Profit / pierdere netă
-358
1,4 mil
14,7 mil
588 mii
22,1 mil
50,3 mil
Număr mediu de angajați
—
3
8
12
15
14
Active imobilizate
—
33 mii
441 mii
559 mii
1,7 mil
2,7 mil
Active circulante
6.002
2,1 mil
16,9 mil
8,5 mil
22,6 mil
60,1 mil
din care stocuri
—
318 mii
—
4,6 mil
2,2 mil
755 mii
creanțe
—
311 mii
14,6 mil
3,1 mil
19,9 mil
58,5 mil
casa și conturi la bănci
6.002
1,5 mil
2,2 mil
770 mii
485 mii
827 mii
Cheltuieli în avans
—
14 mii
8.642
—
—
—
Datorii
360
789 mii
2,6 mil
1,9 mil
2,3 mil
11,1 mil
Capitaluri proprii
5.642
1,4 mil
14,8 mil
7,1 mil
22,1 mil
51,7 mil
din care capital subscris vărsat
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.