ATHOS-ARIS GROUP SRL - CUI 19174890, Cartojani (com. Roata De Jos) | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA20 ani pe piață
ATHOS-ARIS GROUP SRL
CUI 19174890J2006017909402
PRUNULUI, Sat Cartojani, Comuna Roata De Jos, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 164 mii lei, profit net 71 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
19174890
Nr. Registrul Comerțului
J2006017909402
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 noiembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006017909402
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
164 mii lei
-40% față de 2024
Profit net
71 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
71 mii lei
Datorii
3.001 lei
Active totale
74 mii lei
Marjă netă
43,3%
Cifră / angajat
164 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 19 din 26 în județul Giurgiu și locul 1.854 din 2.775 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3530Furnizarea de abur și aer condiționat
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3822Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
3823Alte activități de tratare a deșeurilor
3831Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
3832Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4213Construcția de poduri și tuneluri
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 40% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
195 mii
207 mii
193 mii
187 mii
178 mii
160 mii
198 mii
252 mii
272 mii
164 mii
Venituri totale
195 mii
207 mii
193 mii
225 mii
178 mii
160 mii
198 mii
282 mii
281 mii
164 mii
Cheltuieli totale
148 mii
161 mii
164 mii
223 mii
185 mii
174 mii
214 mii
288 mii
166 mii
92 mii
Profit / pierdere brută
47 mii
45 mii
28 mii
2.022
-6.539
-14 mii
-16 mii
-5.680
115 mii
72 mii
Profit / pierdere netă
45 mii
43 mii
26 mii
-229
-8.262
-16 mii
-18 mii
-8.505
112 mii
71 mii
Număr mediu de angajați
2
2
2
2
2
2
3
3
2
1
Active imobilizate
63 mii
81 mii
52 mii
70 mii
50 mii
29 mii
28 mii
-6.873
—
—
Active circulante
151
9.071
29 mii
20 mii
26 mii
22 mii
8.823
22 mii
52 mii
74 mii
din care stocuri
—
—
—
—
580
580
580
580
580
580
creanțe
—
210
106
106
3.106
106
106
106
1.942
19 mii
casa și conturi la bănci
151
8.861
29 mii
20 mii
22 mii
21 mii
8.137
22 mii
50 mii
55 mii
Datorii
38 mii
52 mii
36 mii
46 mii
39 mii
31 mii
35 mii
21 mii
7.904
3.001
Capitaluri proprii
26 mii
38 mii
45 mii
44 mii
36 mii
20 mii
2.577
-5.928
45 mii
71 mii
din care capital subscris vărsat
250
250
250
250
250
250
250
250
250
250
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.