AVALU COM S.R.L. - CUI 47771729, Predeal – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA3 ani pe piață
AVALU COM S.R.L.
CUI 47771729J2023000742082
MIHAIL SĂULESCU, Loc. Predeal, Oraș Predeal, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 446 mii lei, profit net 129 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
47771729
Nr. Registrul Comerțului
J2023000742082
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 martie 2023
EUID
ROONRC.J2023000742082
Cod poștal
505300
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
30.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
446 mii lei
+21% față de 2024
Profit net
129 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
129 mii lei
Datorii
53 mii lei
Active totale
182 mii lei
Marjă netă
28,9%
Cifră / angajat
446 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 336 din 707 în județul Brașov și locul 9.607 din 20.424 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
396 mii
370 mii
446 mii
Venituri totale
396 mii
370 mii
446 mii
Cheltuieli totale
243 mii
275 mii
307 mii
Profit / pierdere brută
153 mii
95 mii
139 mii
Profit / pierdere netă
149 mii
89 mii
129 mii
Număr mediu de angajați
2
1
1
Active imobilizate
8.643
5.278
35 mii
Active circulante
142 mii
130 mii
147 mii
din care stocuri
0
8.151
71 mii
creanțe
98 mii
95 mii
53 mii
casa și conturi la bănci
45 mii
27 mii
23 mii
Datorii
1.772
46 mii
53 mii
Capitaluri proprii
149 mii
89 mii
129 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.