AVEHUB S.R.L. - CUI 34215683, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA11 ani pe piață
AVEHUB S.R.L.
CUI 34215683J22/424/2015
Barbu Lăutaru, Municipiul Iași, Iași
În 2024: cifra de afaceri 30,9 mil lei, profit net 6,4 mil lei, 36 angajați.
Date de identificare
CUI
34215683
Nr. Registrul Comerțului
J22/424/2015
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 martie 2015
EUID
ROONRC.J22/424/2015
Cod poștal
700308
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
28.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2024
Cifra de afaceri
30,9 mil lei
+203% față de 2023
Profit net
6,4 mil lei
Angajați (medie)
36
Capitaluri proprii
8 mil lei
Datorii
6,2 mil lei
Active totale
14,2 mil lei
Marjă netă
20,6%
Cifră / angajat
857 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 526 în județul Iași și locul 37 din 15.255 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2351Fabricarea cimentului
2352Fabricarea varului și ipsosului
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 44% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Cifra de afaceri netă
17 mii
129 mii
95 mii
278 mii
220 mii
172 mii
114 mii
10,2 mil
30,9 mil
Venituri totale
17 mii
129 mii
95 mii
278 mii
220 mii
172 mii
114 mii
10,2 mil
30,9 mil
Cheltuieli totale
16 mii
22 mii
83 mii
270 mii
212 mii
170 mii
111 mii
6,2 mil
23,4 mil
Profit / pierdere brută
944
108 mii
12 mii
8.093
7.770
2.350
2.197
4 mil
7,5 mil
Profit / pierdere netă
604
107 mii
11 mii
5.314
1.170
630
1.061
3,7 mil
6,4 mil
Număr mediu de angajați
1
1
1
2
0
0
1
5
36
Active imobilizate
250
—
114 mii
79 mii
47 mii
12 mii
2.926
2,5 mil
3,1 mil
Active circulante
232 mii
338 mii
408 mii
274 mii
305 mii
284 mii
255 mii
4,6 mil
11,1 mil
din care stocuri
219
219
219
219
219
219
13 mii
567 mii
3 mil
creanțe
127 mii
256 mii
256 mii
272 mii
51 mii
24 mii
176 mii
2,7 mil
8 mil
casa și conturi la bănci
105 mii
81 mii
151 mii
1.831
253 mii
259 mii
66 mii
1,3 mil
68 mii
Datorii
22 mii
21 mii
194 mii
149 mii
147 mii
90 mii
51 mii
3,2 mil
6,2 mil
Capitaluri proprii
210 mii
316 mii
328 mii
204 mii
205 mii
206 mii
207 mii
3,9 mil
8 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.