BAU PROJECT NORD SRL - CUI 29687647, Voluntari – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață
BAU PROJECT NORD SRL
CUI 29687647J2012000285239
EROU RADU COSTACHE, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 7,8 mil lei, profit net 463 mii lei, 18 angajați.
Date de identificare
CUI
29687647
Nr. Registrul Comerțului
J2012000285239
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 februarie 2012
EUID
ROONRC.J2012000285239
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 06.06.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 06.02.2017
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
7,8 mil lei
+89% față de 2024
Profit net
463 mii lei
Angajați (medie)
18
Capitaluri proprii
838 mii lei
Datorii
5,8 mil lei
Active totale
6,6 mil lei
Marjă netă
5,9%
Cifră / angajat
436 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 112 din 1.208 în județul Ilfov și locul 1.547 din 20.601 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1423Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
2224Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2522Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
3100Fabricarea de mobilă
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3315Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
3317Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 87% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
292 mii
365 mii
143 mii
522 mii
1,3 mil
6,9 mil
7 mil
5,6 mil
4,2 mil
7,8 mil
Venituri totale
292 mii
448 mii
144 mii
553 mii
1,3 mil
6,9 mil
8 mil
5,7 mil
3,7 mil
8,7 mil
Cheltuieli totale
321 mii
359 mii
255 mii
605 mii
1,5 mil
5,3 mil
6,9 mil
5,2 mil
3,2 mil
8,2 mil
Profit / pierdere brută
-29 mii
89 mii
-111 mii
-52 mii
-243 mii
1,7 mil
1,1 mil
557 mii
452 mii
551 mii
Profit / pierdere netă
-29 mii
85 mii
-112 mii
-57 mii
-255 mii
1,5 mil
914 mii
491 mii
379 mii
463 mii
Număr mediu de angajați
4
4
6
6
9
15
15
13
15
18
Active imobilizate
4.982
23 mii
16 mii
18 mii
19 mii
17 mii
63 mii
191 mii
460 mii
830 mii
Active circulante
510 mii
503 mii
461 mii
468 mii
561 mii
3,8 mil
4,5 mil
3,4 mil
3,4 mil
5,8 mil
din care stocuri
297 mii
184 mii
213 mii
215 mii
211 mii
753 mii
982 mii
1,6 mil
756 mii
1,2 mil
creanțe
207 mii
252 mii
227 mii
117 mii
213 mii
2,4 mil
1 mil
615 mii
2,1 mil
4,5 mil
casa și conturi la bănci
6.583
67 mii
21 mii
137 mii
136 mii
642 mii
2,5 mil
1,2 mil
561 mii
29 mii
Cheltuieli în avans
38 mii
641
—
4.009
13 mii
—
1.809
661
2.015
19 mii
Datorii
661 mii
550 mii
612 mii
683 mii
1 mil
2,8 mil
3,6 mil
2,2 mil
2,6 mil
5,8 mil
Capitaluri proprii
-107 mii
-22 mii
-135 mii
-192 mii
-447 mii
1 mil
914 mii
1,4 mil
1,3 mil
838 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.