BAU THERMOSYSTEM CONSTRUCT S.R.L. - CUI 39258405, Bragadiru | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA6 ani pe piață
BAU THERMOSYSTEM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39258405J2019005118236
MUGURELULUI, ap. 1, Loc. Bragadiru, Oraș Bragadiru, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 21,2 mil lei, profit net 1 mil lei, 21 angajați.
Date de identificare
CUI
39258405
Nr. Registrul Comerțului
J2019005118236
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 noiembrie 2019
EUID
ROONRC.J2019005118236
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
21,2 mil lei
+283388% față de 2024
Profit net
1 mil lei
Angajați (medie)
21
Capitaluri proprii
1 mil lei
Datorii
3,1 mil lei
Active totale
4,1 mil lei
Marjă netă
4,7%
Cifră / angajat
1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 38 din 1.185 în județul Ilfov și locul 650 din 20.332 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
3530Furnizarea de abur și aer condiționat
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3822Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
3823Alte activități de tratare a deșeurilor
3831Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
3832Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1.428
300
83 mii
8.861
7.000
—
7.465
21,2 mil
Venituri totale
1.428
300
83 mii
8.861
7.000
0
7.465
21,2 mil
Cheltuieli totale
6.136
1.222
1.287
6.492
1.600
3.323
5.267
20 mil
Profit / pierdere brută
-4.708
-922
82 mii
2.369
5.400
-3.323
2.198
1,2 mil
Profit / pierdere netă
-4.751
-931
79 mii
2.103
5.222
-3.323
1.397
1 mil
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
—
—
—
21
Active imobilizate
41
—
—
—
—
—
—
788 mii
Active circulante
30
17
74 mii
2.343
7.683
4.542
9.026
3,3 mil
din care stocuri
—
—
—
—
—
537
537
5.486
creanțe
—
—
74 mii
—
—
—
287
2,7 mil
casa și conturi la bănci
30
17
-23
2.343
7.683
4.005
8.202
564 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
13 mii
Datorii
4.622
5.499
391
0
118
300
3.387
3,1 mil
Capitaluri proprii
-4.551
-5.482
74 mii
2.343
7.565
4.242
5.639
1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.