BNC TEAM CONSTRUCT SRL - CUI 30976819, București Sector 6 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață
BNC TEAM CONSTRUCT SRL
CUI 30976819J2012014234407
CONSTRUCTORILOR, sc. A, et. 2, ap. 12, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 6,2 mil lei, profit net 999 mii lei, 9 angajați.
Date de identificare
CUI
30976819
Nr. Registrul Comerțului
J2012014234407
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 decembrie 2012
EUID
ROONRC.J2012014234407
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 25.01.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
23.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
6,2 mil lei
+51% față de 2024
Profit net
999 mii lei
Angajați (medie)
9
Capitaluri proprii
230 lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
16,1%
Cifră / angajat
689 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 409 din 2.938 în județul București și locul 1.886 din 20.701 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1625Fabricarea de uși și ferestre din lemn
1627Finisarea articolelor din lemn
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
2016Fabricarea materialelor plastice în forme primare
2212Fabricarea altor produse din cauciuc
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 99% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,3 mil
1 mil
1,7 mil
1,8 mil
2,4 mil
694 mii
2,3 mil
2,2 mil
4,1 mil
6,2 mil
Venituri totale
1,3 mil
1 mil
1,7 mil
1,9 mil
2,3 mil
891 mii
2,1 mil
2,2 mil
4,1 mil
6,5 mil
Cheltuieli totale
1,2 mil
1 mil
1,6 mil
1,5 mil
2 mil
1,3 mil
1,8 mil
3,3 mil
4,7 mil
5,2 mil
Profit / pierdere brută
53 mii
20 mii
62 mii
396 mii
299 mii
-366 mii
340 mii
-1,1 mil
-562 mii
1,3 mil
Profit / pierdere netă
44 mii
9.360
45 mii
387 mii
276 mii
-373 mii
317 mii
-1,1 mil
-618 mii
999 mii
Număr mediu de angajați
3
5
6
6
8
7
7
8
9
9
Active imobilizate
152 mii
89 mii
113 mii
124 mii
476 mii
342 mii
186 mii
198 mii
74 mii
123 mii
Active circulante
359 mii
338 mii
373 mii
1,2 mil
710 mii
680 mii
1,3 mil
1 mil
870 mii
1,2 mil
din care stocuri
1.073
3.833
54 mii
132 mii
178 mii
386 mii
174 mii
249 mii
286 mii
45 mii
creanțe
30 mii
225 mii
124 mii
147 mii
61 mii
89 mii
37 mii
136 mii
294 mii
350 mii
casa și conturi la bănci
328 mii
109 mii
196 mii
883 mii
471 mii
206 mii
1,1 mil
660 mii
290 mii
788 mii
Cheltuieli în avans
12 mii
58 mii
—
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
479 mii
431 mii
387 mii
801 mii
424 mii
633 mii
788 mii
1,6 mil
2 mil
1,3 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
12 mii
12 mii
12 mii
Capitaluri proprii
44 mii
54 mii
99 mii
486 mii
761 mii
389 mii
706 mii
-381 mii
-1 mil
230
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.