În 2025: cifra de afaceri 53,8 mil lei, profit net 6,1 mil lei, 52 angajați.
Date de identificare
CUI
24716873
Nr. Registrul Comerțului
J2008003331228
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 noiembrie 2008
EUID
ROONRC.J2008003331228
Cod poștal
707526
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.11.2008
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
53,8 mil lei
+11% față de 2024
Profit net
6,1 mil lei
Angajați (medie)
52
Capitaluri proprii
21,1 mil lei
Datorii
31,5 mil lei
Active totale
54,6 mil lei
Marjă netă
11,4%
Cifră / angajat
1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 15 în județul Iași și locul 4 din 550 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0141 – Creșterea bovinelor de lapte.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 0141 – Creșterea bovinelor de lapte
0111Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0121Cultivarea strugurilor
0129Cultivarea altor plante permanente
0130Cultivarea plantelor pentru înmulțire
0141Creșterea bovinelor de lapte
0142Creșterea altor bovine
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
1041Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
7,8 mil
12,9 mil
16,6 mil
19,2 mil
16,6 mil
20,3 mil
38,8 mil
44,2 mil
48,3 mil
53,8 mil
Venituri totale
11,9 mil
15,1 mil
17 mil
20,1 mil
20,8 mil
22,6 mil
39,9 mil
48,3 mil
58 mil
64,6 mil
Cheltuieli totale
11,6 mil
12,1 mil
15,5 mil
18,1 mil
20,6 mil
21,9 mil
36,7 mil
41,2 mil
51,3 mil
57,7 mil
Profit / pierdere brută
275 mii
3 mil
1,5 mil
2 mil
214 mii
735 mii
3,2 mil
7,1 mil
6,7 mil
6,9 mil
Profit / pierdere netă
258 mii
3 mil
1,5 mil
2 mil
154 mii
652 mii
2,9 mil
6,7 mil
6,2 mil
6,1 mil
Număr mediu de angajați
—
37
41
34
38
45
50
54
55
52
Active imobilizate
6,3 mil
15,1 mil
16,4 mil
17,6 mil
17,6 mil
21,2 mil
18,8 mil
24,6 mil
28,8 mil
39,1 mil
Active circulante
6,4 mil
9,8 mil
8,6 mil
8,6 mil
9,1 mil
7,6 mil
10 mil
9,1 mil
12,3 mil
15,3 mil
din care stocuri
5 mil
6,2 mil
5,8 mil
4,9 mil
6,6 mil
4,1 mil
1,4 mil
3,5 mil
3,2 mil
7,3 mil
creanțe
1,3 mil
3,3 mil
2,7 mil
3,7 mil
2,2 mil
3 mil
8,5 mil
5,3 mil
8 mil
7,4 mil
casa și conturi la bănci
71 mii
272 mii
153 mii
72 mii
222 mii
491 mii
7.599
356 mii
1,1 mil
638 mii
Cheltuieli în avans
31 mii
1,2 mil
402 mii
1,2 mil
—
324 mii
—
142 mii
35 mii
153 mii
Datorii
6,9 mil
14,5 mil
12,9 mil
18,9 mil
17,5 mil
20,1 mil
17 mil
16,3 mil
18,1 mil
31,5 mil
Venituri în avans
1,8 mil
4,6 mil
4 mil
3,8 mil
4,2 mil
3,5 mil
3,2 mil
2,5 mil
2,3 mil
2 mil
Capitaluri proprii
4,1 mil
7,1 mil
8,5 mil
4,8 mil
4,9 mil
5,6 mil
8,6 mil
15,1 mil
20,8 mil
21,1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.