În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 41 mii lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
35356524
Nr. Registrul Comerțului
J2015002086086
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 decembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015002086086
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.01.2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,1 mil lei
-25% față de 2024
Profit net
41 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
42 mii lei
Datorii
178 mii lei
Active totale
219 mii lei
Marjă netă
3,8%
Cifră / angajat
365 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 5 din 56 în județul Brașov și locul 185 din 1.707 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9510 – Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9510 – Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 81% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
104 mii
173 mii
271 mii
164 mii
290 mii
300 mii
299 mii
429 mii
1,5 mil
1,1 mil
Venituri totale
104 mii
173 mii
271 mii
164 mii
292 mii
300 mii
299 mii
490 mii
1,5 mil
1,1 mil
Cheltuieli totale
85 mii
159 mii
231 mii
228 mii
196 mii
267 mii
231 mii
304 mii
1,2 mil
1 mil
Profit / pierdere brută
19 mii
14 mii
41 mii
-65 mii
96 mii
33 mii
68 mii
186 mii
235 mii
63 mii
Profit / pierdere netă
18 mii
12 mii
38 mii
-66 mii
93 mii
30 mii
66 mii
182 mii
192 mii
41 mii
Număr mediu de angajați
2
3
6
5
3
4
5
3
3
3
Active imobilizate
—
67 mii
48 mii
30 mii
11 mii
0
0
122 mii
182 mii
116 mii
Active circulante
25 mii
24 mii
73 mii
12 mii
68 mii
65 mii
104 mii
173 mii
230 mii
103 mii
din care stocuri
1.558
1.558
1.604
1.625
58
715
—
—
18 mii
22 mii
creanțe
4.270
4.257
7.372
1.215
9.279
7.535
8.465
11 mii
50 mii
964
casa și conturi la bănci
19 mii
18 mii
64 mii
8.792
59 mii
57 mii
96 mii
163 mii
162 mii
80 mii
Cheltuieli în avans
—
96
684
—
—
—
—
—
145
245
Datorii
7.312
79 mii
84 mii
69 mii
53 mii
32 mii
39 mii
94 mii
220 mii
178 mii
Capitaluri proprii
18 mii
12 mii
38 mii
-28 mii
27 mii
33 mii
66 mii
202 mii
192 mii
42 mii
din care capital subscris vărsat
200
220
220
220
220
220
220
220
220
220
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.