CARRERA CONSTRUCT S.R.L. - CUI 49982749, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare2 ani pe piață
CARRERA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49982749J2024001475223
SPANCIOC, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 933 mii lei, profit net 641 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
49982749
Nr. Registrul Comerțului
J2024001475223
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 aprilie 2024
EUID
ROONRC.J2024001475223
Cod poștal
700373
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 22.04.2024
TVA la încasare
Da
din 01.01.2025
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
933 mii lei
+321% față de 2024
Profit net
641 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
641 mii lei
Datorii
200 mii lei
Active totale
841 mii lei
Marjă netă
68,7%
Cifră / angajat
933 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 333 din 841 în județul Iași și locul 6.878 din 20.337 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3511Producția de energie electrică
3512Transportul energiei electrice
3513Distribuția energiei electrice
3514Comercializarea energiei electrice
3521Producția gazelor
3522Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte
3523Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte
3530Furnizarea de abur și aer condiționat
3600Captarea, tratarea și distribuția apei
3700Colectarea și epurarea apelor uzate
3811
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2024
2025
Cifra de afaceri netă
222 mii
933 mii
Venituri totale
222 mii
933 mii
Cheltuieli totale
39 mii
267 mii
Profit / pierdere brută
183 mii
666 mii
Profit / pierdere netă
181 mii
641 mii
Număr mediu de angajați
1
1
Active imobilizate
—
20 mii
Active circulante
266 mii
822 mii
creanțe
264 mii
629 mii
casa și conturi la bănci
2.317
193 mii
Datorii
85 mii
200 mii
Capitaluri proprii
181 mii
641 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.