În 2025: cifra de afaceri 6,7 mil lei, pierdere netă 157 mii lei, 10 angajați.
Date de identificare
CUI
13591014
Nr. Registrul Comerțului
J2000011498403
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 decembrie 2000
EUID
ROONRC.J2000011498403
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.01.2001
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
6,7 mil lei
-34% față de 2024
Pierdere netă
157 mii lei
Angajați (medie)
10
Capitaluri proprii
921 mii lei
Datorii
3 mil lei
Active totale
3,9 mil lei
Marjă netă
-2,3%
Cifră / angajat
671 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 31 din 682 în județul Ilfov și locul 369 din 10.798 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4644Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
4645Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
4649Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
4685Comerț cu ridicata al produselor chimice
4686Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
4690Comerț cu ridicata nespecializat
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 34% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
10 mil
10,3 mil
10,2 mil
9,9 mil
10,7 mil
9,3 mil
10,5 mil
10 mil
10,1 mil
6,7 mil
Venituri totale
10 mil
10,3 mil
10,2 mil
9,9 mil
10,7 mil
9,3 mil
10,5 mil
10 mil
10,1 mil
6,7 mil
Cheltuieli totale
10 mil
10,3 mil
10,1 mil
9,8 mil
10,6 mil
9,2 mil
10,3 mil
9,9 mil
10 mil
6,9 mil
Profit / pierdere brută
57 mii
73 mii
84 mii
85 mii
128 mii
106 mii
134 mii
94 mii
94 mii
-157 mii
Profit / pierdere netă
48 mii
61 mii
70 mii
72 mii
107 mii
87 mii
112 mii
79 mii
79 mii
-157 mii
Număr mediu de angajați
25
25
21
—
20
17
14
14
13
10
Active imobilizate
760 mii
845 mii
744 mii
644 mii
624 mii
604 mii
578 mii
564 mii
544 mii
534 mii
Active circulante
2,5 mil
2,7 mil
2,7 mil
3 mil
3,3 mil
4 mil
4,4 mil
4,1 mil
3,5 mil
3,4 mil
din care stocuri
2,4 mil
2,6 mil
2,6 mil
2,9 mil
2,9 mil
2,9 mil
3,5 mil
3,6 mil
3,2 mil
3,2 mil
creanțe
52 mii
86 mii
68 mii
49 mii
30 mii
35 mii
58 mii
82 mii
40 mii
70 mii
casa și conturi la bănci
71 mii
79 mii
71 mii
96 mii
384 mii
1 mil
799 mii
422 mii
212 mii
50 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
402
—
Datorii
3 mil
3,1 mil
2,9 mil
3 mil
3,1 mil
3,9 mil
4,5 mil
4,1 mil
3,3 mil
3 mil
Capitaluri proprii
265 mii
506 mii
576 mii
648 mii
756 mii
643 mii
520 mii
598 mii
677 mii
921 mii
din care capital subscris vărsat
217 mii
400 mii
400 mii
400 mii
400 mii
400 mii
400 mii
400 mii
400 mii
800 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.