CIPEC PRODUCTIE COMERT SI SERVICII SRL - CUI 333919, București Sector 3 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare35 ani pe piață
CIPEC PRODUCTIE COMERT SI SERVICII SRL
CUI 333919J1991011409403
Str. MIZIL, bl. G 18, sc. F, et. 1, ap. 54, București Sectorul 3, București
În 2024: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 304 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
333919
Nr. Registrul Comerțului
J1991011409403
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 octombrie 1991
EUID
ROONRC.J1991011409403
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.1996
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2024
Cifra de afaceri
1,2 mil lei
+52% față de 2023
Profit net
304 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
334 mii lei
Datorii
287 mii lei
Active totale
620 mii lei
Marjă netă
25%
Cifră / angajat
1,2 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 388 din 1.823 în județul București și locul 1.694 din 9.088 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
0240Activități de servicii anexe silviculturii
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
2030Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
2563Fabricarea uneltelor
2751Fabricarea de aparate electrocasnice
2821Fabricarea cuptoarelor, furnalelor și arzătoarelor
2825Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic
2894Fabricarea utilajelor pentru industria textilă, a îmbrăcămintei și a pielăriei
2896Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea maselor plastice și a cauciucului
2897Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru fabricația aditivă (care utilizează tehnologia de fabricație aditivă)
2899
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Cifra de afaceri netă
353 mii
612 mii
620 mii
658 mii
736 mii
826 mii
897 mii
799 mii
1,2 mil
Venituri totale
354 mii
612 mii
620 mii
659 mii
736 mii
830 mii
899 mii
800 mii
1,2 mil
Cheltuieli totale
316 mii
504 mii
579 mii
574 mii
595 mii
600 mii
710 mii
553 mii
880 mii
Profit / pierdere brută
38 mii
108 mii
41 mii
85 mii
142 mii
230 mii
190 mii
247 mii
336 mii
Profit / pierdere netă
32 mii
102 mii
35 mii
78 mii
136 mii
222 mii
181 mii
240 mii
304 mii
Număr mediu de angajați
3
2
—
2
1
1
2
1
1
Active imobilizate
—
7.811
—
—
—
—
—
2.354
131 mii
Active circulante
129 mii
189 mii
215 mii
239 mii
327 mii
535 mii
300 mii
456 mii
490 mii
din care stocuri
72 mii
95 mii
102 mii
117 mii
120 mii
174 mii
174 mii
229 mii
219 mii
creanțe
27 mii
13 mii
4.094
50 mii
4.271
36 mii
30 mii
12 mii
15 mii
casa și conturi la bănci
30 mii
81 mii
109 mii
72 mii
203 mii
326 mii
96 mii
214 mii
255 mii
Datorii
68 mii
65 mii
49 mii
44 mii
75 mii
61 mii
89 mii
7.541
287 mii
Capitaluri proprii
61 mii
131 mii
166 mii
194 mii
252 mii
474 mii
210 mii
451 mii
334 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.