CIVIL & ROAD DEVELOPMENT AT SRL - CUI 1621316, București Sector 4 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
CIVIL & ROAD DEVELOPMENT AT SRL
CUI 1621316J2013014191400
SPLAIUL UNIRII, bl. T1, et. 1, ap. 103, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 147 mii lei, profit net 11 mil lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
1621316
Nr. Registrul Comerțului
J2013014191400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 noiembrie 2013
EUID
ROONRC.J2013014191400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.11.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 18.11.2013
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
13.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
147 mii lei
-3% față de 2024
Profit net
11 mil lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
16,4 mil lei
Datorii
955 mii lei
Active totale
17,3 mil lei
Marjă netă
7.465,7%
Cifră / angajat
147 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 220 din 255 în județul București și locul 1.599 din 1.947 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.
anulare act emis de autorităţi publice locale hotărârea Consiliului Local nr. 342/2023
Tribunalul Mehedinti · Fond · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Pârât
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
0710Extracția minereurilor feroase
0729Extracția altor minereuri metalifere neferoase
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0892Extracția turbei
0899Alte activități extractive n.c.a.
2331Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică
2332Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă
2341Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
2342
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
732 mii
33 mii
25 mii
2,4 mil
44 mii
47 mii
63 mii
58 mii
151 mii
147 mii
Venituri totale
780 mii
47 mii
2,2 mil
2,5 mil
495 mii
83 mii
10,8 mil
444 mii
273 mii
11,3 mil
Cheltuieli totale
336 mii
185 mii
265 mii
1,4 mil
730 mii
372 mii
6,6 mil
699 mii
361 mii
335 mii
Profit / pierdere brută
444 mii
-138 mii
1,9 mil
1,2 mil
-235 mii
-289 mii
4,1 mil
-254 mii
-88 mii
11 mil
Profit / pierdere netă
373 mii
-139 mii
1,9 mil
1,1 mil
-249 mii
-291 mii
3,5 mil
-254 mii
-88 mii
11 mil
Număr mediu de angajați
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
1,6 mil
1,9 mil
3,8 mil
3,7 mil
4,2 mil
4,6 mil
3,9 mil
4,3 mil
5 mil
5,2 mil
Active circulante
1,3 mil
1,2 mil
679 mii
1,6 mil
894 mii
2,3 mil
11 mil
5,6 mil
6,2 mil
12,1 mil
din care stocuri
218
218
218
218
218
218
226 mii
-97 mii
121 mii
320 mii
creanțe
25 mii
330 mii
394 mii
261 mii
270 mii
281 mii
1,3 mil
196 mii
346 mii
6,9 mil
casa și conturi la bănci
957 mii
39 mii
35 mii
89 mii
123 mii
2 mil
5 mil
5,5 mil
5,7 mil
4,9 mil
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
—
2.912
Datorii
1,4 mil
1,7 mil
1,2 mil
1 mil
1,1 mil
3 mil
7,6 mil
863 mii
2,2 mil
955 mii
Capitaluri proprii
1,5 mil
1,3 mil
3,2 mil
4,3 mil
4 mil
3,8 mil
7,3 mil
9 mil
8,9 mil
16,4 mil
din care capital subscris vărsat
400
400
400
400
400
100 mii
100 mii
100 mii
100 mii
100 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.