În 2025: cifra de afaceri 5,5 mil lei, profit net 58 mii lei, 8 angajați.
Date de identificare
CUI
37512867
Nr. Registrul Comerțului
J2017006382407
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 mai 2017
EUID
ROONRC.J2017006382407
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,5 mil lei
-71% față de 2024
Profit net
58 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
597 mii lei
Datorii
3,9 mil lei
Active totale
5,3 mil lei
Marjă netă
1,1%
Cifră / angajat
685 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 39 din 411 în județul București și locul 196 din 2.781 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
659/2/202605.02.2026
litigiu privind achiziţiile publice - contestaţie atribuire DECIZIA NR.116/C9/4864 DIN 16.01.2026
Curtea de Apel Bucuresti · Recurs · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Intimat
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
1627Finisarea articolelor din lemn
2226Fabricarea altor produse din material plastic
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2551Acoperirea metalelor
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3100Fabricarea de mobilă
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 71% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
416 mii
316 mii
1,2 mil
666 mii
4,1 mil
8,9 mil
19 mil
5,5 mil
Venituri totale
0
416 mii
316 mii
1,3 mil
701 mii
4,2 mil
8,9 mil
19 mil
5,6 mil
Cheltuieli totale
8.638
214 mii
201 mii
720 mii
559 mii
2,7 mil
8,6 mil
18,2 mil
5,5 mil
Profit / pierdere brută
-8.638
202 mii
114 mii
543 mii
142 mii
1,4 mil
282 mii
816 mii
119 mii
Profit / pierdere netă
-8.638
198 mii
111 mii
531 mii
135 mii
1,4 mil
152 mii
669 mii
58 mii
Număr mediu de angajați
1
3
3
2
2
4
5
8
8
Active imobilizate
347
187 mii
178 mii
260 mii
746 mii
819 mii
627 mii
1,3 mil
1,9 mil
Active circulante
2.015
218 mii
355 mii
884 mii
1,6 mil
1,5 mil
4,4 mil
9,4 mil
3,4 mil
din care stocuri
—
—
—
5.588
751 mii
175 mii
309 mii
668 mii
669 mii
creanțe
—
647
213 mii
60 mii
391 mii
263 mii
524 mii
2,8 mil
2,7 mil
casa și conturi la bănci
2.015
217 mii
143 mii
819 mii
437 mii
1,1 mil
3,6 mil
5,9 mil
7.514
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
23 mii
37 mii
11 mii
11 mii
Datorii
11 mii
16 mii
33 mii
188 mii
1,2 mil
827 mii
3,6 mil
10 mil
3,9 mil
Venituri în avans
—
199 mii
199 mii
124 mii
177 mii
127 mii
44 mii
20 mii
829 mii
Capitaluri proprii
-8.438
189 mii
300 mii
832 mii
967 mii
1,4 mil
1,5 mil
669 mii
597 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.