COMAN LAU CONSTRUCT SRL - CUI 37345823, Câmpina – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață
COMAN LAU CONSTRUCT SRL
CUI 37345823J29/705/2017
POPA ȘAPCĂ, Municipiul Câmpina, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 368 mii lei, profit net 100 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
37345823
Nr. Registrul Comerțului
J29/705/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 aprilie 2017
EUID
ROONRC.J29/705/2017
Cod poștal
105600
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
368 mii lei
+23% față de 2024
Profit net
100 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
23 mii lei
Datorii
22 mii lei
Active totale
44 mii lei
Marjă netă
27,1%
Cifră / angajat
74 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 243 din 631 în județul Prahova și locul 5.321 din 15.065 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0899Alte activități extractive n.c.a.
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1629Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 49% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
75 mii
136 mii
260 mii
226 mii
299 mii
299 mii
279 mii
300 mii
368 mii
Venituri totale
87 mii
146 mii
260 mii
234 mii
300 mii
299 mii
279 mii
300 mii
368 mii
Cheltuieli totale
64 mii
116 mii
191 mii
187 mii
270 mii
239 mii
311 mii
338 mii
263 mii
Profit / pierdere brută
22 mii
31 mii
69 mii
47 mii
30 mii
61 mii
-33 mii
-38 mii
105 mii
Profit / pierdere netă
22 mii
29 mii
66 mii
45 mii
27 mii
58 mii
-35 mii
-42 mii
100 mii
Număr mediu de angajați
5
3
3
3
7
6
6
6
5
Active imobilizate
96
—
—
—
—
—
—
—
—
Active circulante
29 mii
39 mii
88 mii
65 mii
53 mii
81 mii
3.632
4.365
44 mii
creanțe
27
3.155
5.995
7.098
351
62 mii
27
27
29 mii
casa și conturi la bănci
29 mii
36 mii
82 mii
58 mii
53 mii
19 mii
3.605
4.338
16 mii
Datorii
7.470
9.703
16 mii
20 mii
26 mii
22 mii
39 mii
81 mii
22 mii
Capitaluri proprii
22 mii
29 mii
72 mii
45 mii
28 mii
59 mii
-35 mii
-77 mii
23 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.