CON-CYN GEO-CONSTRUCT SRL - CUI 30302450, Ciorogârla | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA9 ani pe piață
CON-CYN GEO-CONSTRUCT SRL
CUI 30302450J23/3892/2017
BUCUREȘTI, Comuna Ciorogârla, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, pierdere netă 269 mii lei, 9 angajați.
Date de identificare
CUI
30302450
Nr. Registrul Comerțului
J23/3892/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 iulie 2017
EUID
ROONRC.J23/3892/2017
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 20.08.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,2 mil lei
-46% față de 2024
Pierdere netă
269 mii lei
Angajați (medie)
9
Capitaluri proprii
648 mii lei
Datorii
443 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
-22,3%
Cifră / angajat
134 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 24 din 65 în județul Ilfov și locul 390 din 1.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
1395Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 46% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
239 mii
1 mil
270 mii
610 mii
890 mii
2 mil
1,5 mil
2,2 mil
1,2 mil
Venituri totale
239 mii
1,1 mil
270 mii
610 mii
890 mii
2 mil
1,5 mil
2,2 mil
1,2 mil
Cheltuieli totale
539 mii
766 mii
440 mii
588 mii
865 mii
1,9 mil
1 mil
1,8 mil
1,5 mil
Profit / pierdere brută
-300 mii
304 mii
-169 mii
22 mii
26 mii
95 mii
453 mii
457 mii
-269 mii
Profit / pierdere netă
-302 mii
294 mii
-172 mii
16 mii
17 mii
75 mii
441 mii
397 mii
-269 mii
Număr mediu de angajați
1
2
1
3
4
4
3
6
9
Active imobilizate
133 mii
90 mii
56 mii
32 mii
61 mii
92 mii
703 mii
577 mii
611 mii
Active circulante
201 mii
342 mii
206 mii
306 mii
371 mii
256 mii
478 mii
576 mii
480 mii
din care stocuri
2.007
—
30 mii
131 mii
89 mii
—
202 mii
195 mii
29 mii
creanțe
174 mii
40 mii
55 mii
126 mii
210 mii
55 mii
500 mii
335 mii
372 mii
casa și conturi la bănci
25 mii
302 mii
122 mii
49 mii
73 mii
201 mii
-224 mii
46 mii
79 mii
Cheltuieli în avans
603
970
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
310 mii
137 mii
140 mii
198 mii
275 mii
116 mii
509 mii
236 mii
443 mii
Capitaluri proprii
24 mii
295 mii
123 mii
139 mii
157 mii
232 mii
672 mii
917 mii
648 mii
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.