CONSIDIA ART SRL - CUI 32924603, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare12 ani pe piață
CONSIDIA ART SRL
CUI 32924603J2014000451225
PANTELIMON HALIPA, bl. C1, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 428 mii lei, profit net 199 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
32924603
Nr. Registrul Comerțului
J2014000451225
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 martie 2014
EUID
ROONRC.J2014000451225
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2018
TVA la încasare
Da
din 01.12.2018
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
428 mii lei
-24% față de 2024
Profit net
199 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
473 mii lei
Datorii
64 mii lei
Active totale
537 mii lei
Marjă netă
46,4%
Cifră / angajat
428 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 478 din 1.092 în județul Iași și locul 5.803 din 15.168 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
0510Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
0729Extracția altor minereuri metalifere neferoase
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0891Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
0892Extracția turbei
0893Extracția sării
0899Alte activități extractive n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 12% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
218 mii
220 mii
398 mii
311 mii
312 mii
388 mii
412 mii
521 mii
564 mii
428 mii
Venituri totale
219 mii
220 mii
398 mii
312 mii
312 mii
388 mii
414 mii
526 mii
579 mii
440 mii
Cheltuieli totale
79 mii
88 mii
90 mii
99 mii
72 mii
107 mii
110 mii
232 mii
344 mii
228 mii
Profit / pierdere brută
139 mii
132 mii
308 mii
213 mii
240 mii
281 mii
305 mii
294 mii
235 mii
212 mii
Profit / pierdere netă
119 mii
130 mii
304 mii
210 mii
238 mii
278 mii
301 mii
290 mii
220 mii
199 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
4.092
2.489
3.801
59 mii
330 mii
333 mii
314 mii
315 mii
471 mii
411 mii
Active circulante
130 mii
132 mii
310 mii
167 mii
139 mii
167 mii
77 mii
411 mii
311 mii
127 mii
din care stocuri
0
—
1.605
1.605
—
—
—
—
—
—
creanțe
2.613
7.287
26 mii
14 mii
19 mii
21 mii
47 mii
80 mii
121 mii
45 mii
casa și conturi la bănci
—
125 mii
282 mii
151 mii
16 mii
45 mii
30 mii
31 mii
29 mii
21 mii
Cheltuieli în avans
682
388
268
—
—
—
—
—
—
—
Datorii
16 mii
4.456
9.402
16 mii
22 mii
37 mii
17 mii
64 mii
40 mii
64 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
1.681
1.933
168
1.681
378
Capitaluri proprii
119 mii
131 mii
304 mii
210 mii
448 mii
460 mii
372 mii
662 mii
741 mii
473 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.