CRAUS MANAGEMENT S.R.L. - CUI 39456879, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA8 ani pe piață
CRAUS MANAGEMENT S.R.L.
CUI 39456879J2018001496229
IARMAROC, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 126 mii lei, pierdere netă 7.581 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
39456879
Nr. Registrul Comerțului
J2018001496229
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 iunie 2018
EUID
ROONRC.J2018001496229
Cod poștal
700198
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 19.11.2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
126 mii lei
Pierdere netă
7.581 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-59 mii lei
Datorii
2,5 mil lei
Active totale
2,4 mil lei
Marjă netă
-6%
Cifră / angajat
126 mii lei
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (102%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Clasament și firme similare
Locul 374 din 543 în județul Iași și locul 9.652 din 14.652 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
3524Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2020
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
0
0
0
0
126 mii
Venituri totale
0
102 mii
163 mii
100 mii
126 mii
Cheltuieli totale
14 mii
102 mii
163 mii
138 mii
133 mii
Profit / pierdere brută
-14 mii
0
0
-38 mii
-7.581
Profit / pierdere netă
-14 mii
0
0
-38 mii
-7.581
Număr mediu de angajați
0
0
1
1
1
Active imobilizate
0
1,6 mil
1,6 mil
1,6 mil
2,1 mil
Active circulante
474
381 mii
573 mii
688 mii
326 mii
din care stocuri
0
72 mii
235 mii
335 mii
0
creanțe
0
306 mii
315 mii
317 mii
304 mii
casa și conturi la bănci
474
3.007
24 mii
36 mii
22 mii
Datorii
14 mii
2 mil
2,2 mil
2,4 mil
2,5 mil
Capitaluri proprii
-14 mii
-14 mii
-14 mii
-51 mii
-59 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.