CURA ET DECOREM SRL - CUI 32706897, Buzău – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
CURA ET DECOREM SRL
CUI 32706897J2014000056103
BROȘTENI, bl. K6, et. 3, ap. 15, Municipiul Buzău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 770 mii lei, profit net 661 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
32706897
Nr. Registrul Comerțului
J2014000056103
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 2014
EUID
ROONRC.J2014000056103
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 07.02.2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
770 mii lei
+16% față de 2024
Profit net
661 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
661 mii lei
Datorii
37 mii lei
Active totale
698 mii lei
Marjă netă
85,7%
Cifră / angajat
770 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 20 din 105 în județul Buzău și locul 1.873 din 11.167 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4335Alte lucrări de finisare
4341Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4360Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
4391Activități de zidărie
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
0
—
—
—
—
—
462 mii
636 mii
662 mii
770 mii
Venituri totale
0
0
0
0
0
0
462 mii
638 mii
664 mii
775 mii
Cheltuieli totale
534
—
5.468
—
—
—
87 mii
157 mii
116 mii
94 mii
Profit / pierdere brută
-534
0
-5.468
0
0
0
375 mii
481 mii
549 mii
680 mii
Profit / pierdere netă
-534
0
-5.468
0
0
0
364 mii
475 mii
532 mii
661 mii
Număr mediu de angajați
0
—
—
—
—
—
1
1
1
1
Active imobilizate
0
—
—
—
—
—
2.731
5.615
7.043
4.546
Active circulante
460
460
32
32
32
32
387 mii
518 mii
543 mii
693 mii
creanțe
460
460
—
—
—
—
260 mii
381 mii
368 mii
437 mii
casa și conturi la bănci
0
—
32
32
32
32
128 mii
137 mii
175 mii
257 mii
Cheltuieli în avans
0
—
—
—
—
—
—
11
—
—
Datorii
6.559
6.559
12 mii
12 mii
12 mii
12 mii
26 mii
49 mii
18 mii
37 mii
Capitaluri proprii
-6.099
-6.099
-12 mii
-12 mii
-12 mii
-12 mii
364 mii
475 mii
532 mii
661 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
—
—
—
—
—
—
—
—
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.