În 2025: cifra de afaceri 13,9 mil lei, profit net 2,2 mil lei, 114 angajați.
Date de identificare
CUI
13905907
Nr. Registrul Comerțului
J2001000615087
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 mai 2001
EUID
ROONRC.J2001000615087
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.06.2001
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
13,9 mil lei
+5% față de 2024
Profit net
2,2 mil lei
Angajați (medie)
114
Capitaluri proprii
7,5 mil lei
Datorii
4,1 mil lei
Active totale
11,7 mil lei
Marjă netă
16,1%
Cifră / angajat
122 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 7 în județul Brașov și locul 9 din 202 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
1330Finisarea materialelor textile
1391Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1410Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
1421Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
1422Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1424Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
1429Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 35% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
10,9 mil
12,9 mil
13,4 mil
12,5 mil
9,9 mil
9,7 mil
9,3 mil
15,3 mil
13,2 mil
13,9 mil
Venituri totale
11,9 mil
13,4 mil
13,9 mil
14 mil
10,6 mil
10,5 mil
12,1 mil
14,5 mil
13,9 mil
18,6 mil
Cheltuieli totale
11,9 mil
13,3 mil
13,8 mil
13,9 mil
10,7 mil
10,4 mil
12 mil
14,4 mil
13,8 mil
15,9 mil
Profit / pierdere brută
65 mii
84 mii
105 mii
89 mii
-113 mii
123 mii
123 mii
82 mii
85 mii
2,7 mil
Profit / pierdere netă
44 mii
57 mii
77 mii
22 mii
-113 mii
102 mii
99 mii
64 mii
59 mii
2,2 mil
Număr mediu de angajați
160
174
160
137
121
103
109
151
121
114
Active imobilizate
8,6 mil
7,7 mil
7 mil
5,8 mil
4,5 mil
3,5 mil
3 mil
3,1 mil
3,3 mil
2,6 mil
Active circulante
3 mil
3,9 mil
3,7 mil
4,3 mil
3,7 mil
4,6 mil
7,9 mil
6,1 mil
7 mil
9 mil
din care stocuri
2,8 mil
3,6 mil
3,1 mil
3,5 mil
3,3 mil
3,8 mil
7,6 mil
5,9 mil
6,8 mil
3,2 mil
creanțe
204 mii
96 mii
582 mii
757 mii
292 mii
731 mii
240 mii
253 mii
164 mii
5,8 mil
casa și conturi la bănci
25 mii
184 mii
34 mii
47 mii
89 mii
129 mii
50 mii
26 mii
49 mii
18 mii
Cheltuieli în avans
45 mii
21 mii
11 mii
6.506
63
4.326
1.106
1.070
102
1.111
Datorii
4,4 mil
4,7 mil
4,1 mil
3,9 mil
2,3 mil
2,6 mil
5,6 mil
3,9 mil
5 mil
4,1 mil
Venituri în avans
2,1 mil
1,7 mil
1,3 mil
982 mii
616 mii
236 mii
3.070
6.507
903
—
Capitaluri proprii
5,2 mil
5,2 mil
5,3 mil
5,3 mil
5,2 mil
5,3 mil
5,3 mil
5,3 mil
5,4 mil
7,5 mil
din care capital subscris vărsat
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
1,3 mil
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.