D & C WATER SOLUTIONS SRL - CUI 36078612, Pantelimon | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață
D & C WATER SOLUTIONS SRL
CUI 36078612J2016002063239
BRÎNDUȘEI, Oraș Pantelimon, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 4,6 mil lei, profit net 598 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
36078612
Nr. Registrul Comerțului
J2016002063239
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 mai 2016
EUID
ROONRC.J2016002063239
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 05.10.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
4,6 mil lei
-9% față de 2024
Profit net
598 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1,1 mil lei
Datorii
5,5 mil lei
Active totale
6,6 mil lei
Marjă netă
13,1%
Cifră / angajat
2,3 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 150 din 517 în județul Ilfov și locul 1.257 din 6.121 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 83% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
4,2 mil
1 mil
1,4 mil
1,6 mil
4,1 mil
4 mil
7,6 mil
5 mil
4,6 mil
Venituri totale
0
4,2 mil
1 mil
1,4 mil
1,6 mil
4,1 mil
4 mil
7,6 mil
5 mil
4,6 mil
Cheltuieli totale
2.829
3,5 mil
896 mii
1,3 mil
1,3 mil
3,7 mil
3,1 mil
6,4 mil
4,1 mil
3,9 mil
Profit / pierdere brută
-2.829
651 mii
123 mii
121 mii
340 mii
482 mii
917 mii
1,2 mil
896 mii
711 mii
Profit / pierdere netă
-2.829
558 mii
113 mii
107 mii
325 mii
440 mii
877 mii
991 mii
690 mii
598 mii
Număr mediu de angajați
—
1
1
1
1
2
2
2
2
2
Active imobilizate
—
31 mii
26 mii
22 mii
16 mii
9.207
9.802
9.215
6.345
119 mii
Active circulante
517 mii
1,2 mil
611 mii
1,2 mil
2,2 mil
2 mil
1,7 mil
4,2 mil
5,5 mil
6,5 mil
din care stocuri
—
387
—
—
—
—
133 mii
128 mii
672 mii
1,4 mil
creanțe
4.450
783 mii
535 mii
979 mii
1,5 mil
1,7 mil
1,3 mil
3,9 mil
4,7 mil
4,8 mil
casa și conturi la bănci
513 mii
444 mii
76 mii
201 mii
717 mii
219 mii
285 mii
160 mii
140 mii
340 mii
Cheltuieli în avans
42 mii
—
—
—
133 mii
130 mii
419 mii
1,2 mil
—
4.091
Datorii
87 mii
703 mii
524 mii
917 mii
1,1 mil
1,5 mil
1,1 mil
3,1 mil
4,6 mil
5,5 mil
Venituri în avans
476 mii
—
735
65 mii
717 mii
187 mii
119 mii
1,3 mil
—
—
Capitaluri proprii
-2.629
556 mii
113 mii
220 mii
545 mii
441 mii
878 mii
991 mii
865 mii
1,1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.