În 2025: cifra de afaceri 2,4 mil lei, profit net 70 mii lei, 19 angajați.
Date de identificare
CUI
32347831
Nr. Registrul Comerțului
J2013012634400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 octombrie 2013
EUID
ROONRC.J2013012634400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.02.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,4 mil lei
+62% față de 2024
Profit net
70 mii lei
Angajați (medie)
19
Capitaluri proprii
476 mii lei
Datorii
329 mii lei
Active totale
805 mii lei
Marjă netă
2,9%
Cifră / angajat
125 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 10 din 32 în județul București și locul 61 din 223 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1082 – Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 23.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1082 – Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1031Prelucrarea și conservarea cartofilor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1041Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
1042Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
2,6 mil
2,4 mil
2,4 mil
2,9 mil
2,5 mil
2,8 mil
3,5 mil
2,4 mil
1,5 mil
2,4 mil
Venituri totale
2,6 mil
2,4 mil
2,4 mil
2,9 mil
2,6 mil
2,8 mil
3,8 mil
2,5 mil
1,5 mil
2,4 mil
Cheltuieli totale
2,4 mil
2 mil
2,1 mil
2,4 mil
2 mil
2,3 mil
2,9 mil
2,3 mil
1,4 mil
2,3 mil
Profit / pierdere brută
198 mii
359 mii
318 mii
472 mii
534 mii
522 mii
945 mii
206 mii
54 mii
113 mii
Profit / pierdere netă
166 mii
302 mii
293 mii
443 mii
510 mii
498 mii
910 mii
185 mii
36 mii
70 mii
Număr mediu de angajați
42
40
38
37
30
30
30
20
14
19
Active imobilizate
—
—
654 mii
588 mii
483 mii
366 mii
258 mii
231 mii
115 mii
288 mii
Active circulante
289 mii
423 mii
234 mii
181 mii
264 mii
363 mii
1,2 mil
417 mii
573 mii
517 mii
din care stocuri
119 mii
132 mii
146 mii
90 mii
92 mii
202 mii
228 mii
173 mii
209 mii
182 mii
creanțe
11 mii
152 mii
70 mii
50 mii
50 mii
63 mii
427 mii
87 mii
93 mii
60 mii
casa și conturi la bănci
159 mii
139 mii
18 mii
41 mii
121 mii
99 mii
516 mii
156 mii
271 mii
274 mii
Datorii
123 mii
121 mii
595 mii
325 mii
218 mii
195 mii
438 mii
62 mii
126 mii
329 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
80 mii
—
—
—
Capitaluri proprii
166 mii
302 mii
293 mii
443 mii
529 mii
534 mii
911 mii
586 mii
561 mii
476 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.