DACO TEAM4U WINDOWS S.R.L. - CUI 42907782, Barăsti (com. Cislău) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare6 ani pe piață
DACO TEAM4U WINDOWS S.R.L.
CUI 42907782J10/669/2020
BĂRĂȘTI, Sat Barăsti, Comuna Cislău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 212 mii lei, profit net 54 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
42907782
Nr. Registrul Comerțului
J10/669/2020
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 august 2020
EUID
ROONRC.J10/669/2020
Cod poștal
127186
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.09.2023
TVA la încasare
Da
din 01.09.2023
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
212 mii lei
+296% față de 2024
Profit net
54 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
104 mii lei
Datorii
42 mii lei
Active totale
146 mii lei
Marjă netă
25,3%
Cifră / angajat
106 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 16 din 32 în județul Buzău și locul 1.607 din 2.871 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
0111Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
0112Cultivarea orezului
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
0121Cultivarea strugurilor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0127Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
0128Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
0129Cultivarea altor plante permanente
0130Cultivarea plantelor pentru înmulțire
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
4.750
31 mii
76 mii
413 mii
54 mii
212 mii
Venituri totale
4.750
51 mii
76 mii
413 mii
54 mii
212 mii
Cheltuieli totale
2.877
25 mii
36 mii
302 mii
105 mii
157 mii
Profit / pierdere brută
1.873
25 mii
40 mii
112 mii
-52 mii
56 mii
Profit / pierdere netă
1.873
25 mii
38 mii
95 mii
-52 mii
54 mii
Număr mediu de angajați
—
—
1
1
1
2
Active imobilizate
43 mii
66 mii
46 mii
47 mii
18 mii
27 mii
Active circulante
10 mii
4.769
25 mii
128 mii
68 mii
120 mii
din care stocuri
—
—
—
2.713
—
—
creanțe
—
—
—
9.640
26 mii
49 mii
casa și conturi la bănci
10 mii
4.769
25 mii
116 mii
42 mii
71 mii
Datorii
52 mii
44 mii
6.454
46 mii
35 mii
42 mii
Capitaluri proprii
2.073
27 mii
65 mii
129 mii
51 mii
104 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.