În 2025: cifra de afaceri 7.106 lei, pierdere netă 62 mii lei.
Date de identificare
CUI
10117084
Nr. Registrul Comerțului
J2007003142238
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 noiembrie 2007
EUID
ROONRC.J2007003142238
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 22.01.1998
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
7.106 lei
-87% față de 2024
Pierdere netă
62 mii lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-435 mii lei
Datorii
967 mii lei
Active totale
532 mii lei
Marjă netă
-871,2%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (182%); cifra de afaceri a scăzut cu 87% față de 2024.
Clasament și firme similare
Locul 753 din 774 în județul Ilfov și locul 15.651 din 16.158 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1101Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1102Fabricarea vinurilor din struguri
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2823Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)
2932Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
3011Construcția de nave civile și structuri plutitoare
3012Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
19 mii
—
47 mii
0
—
12 mii
212 mii
—
55 mii
7.106
Venituri totale
19 mii
297 mii
56 mii
16 mii
127 mii
12 mii
206 mii
15 mii
55 mii
7.106
Cheltuieli totale
72 mii
421 mii
140 mii
140 mii
122 mii
82 mii
118 mii
34 mii
17 mii
69 mii
Profit / pierdere brută
-53 mii
-124 mii
-84 mii
-124 mii
5.311
-71 mii
88 mii
-19 mii
38 mii
-62 mii
Profit / pierdere netă
-53 mii
-124 mii
-85 mii
-124 mii
1.497
-71 mii
80 mii
-19 mii
33 mii
-62 mii
Număr mediu de angajați
2
2
2
1
0
—
—
—
—
—
Active imobilizate
22 mii
595 mii
522 mii
476 mii
408 mii
358 mii
285 mii
299 mii
297 mii
499 mii
Active circulante
112 mii
79 mii
90 mii
63 mii
52 mii
53 mii
30 mii
39 mii
29 mii
34 mii
din care stocuri
100 mii
9.090
9.258
9.091
—
—
2.826
—
—
—
creanțe
11 mii
57 mii
50 mii
48 mii
48 mii
50 mii
27 mii
28 mii
19 mii
28 mii
casa și conturi la bănci
2.312
13 mii
31 mii
5.236
4.180
3.652
127
12 mii
9.710
5.773
Datorii
201 mii
864 mii
887 mii
937 mii
857 mii
879 mii
702 mii
744 mii
699 mii
967 mii
Capitaluri proprii
-66 mii
-191 mii
-275 mii
-399 mii
-397 mii
-468 mii
-387 mii
-406 mii
-373 mii
-435 mii
din care capital subscris vărsat
5.000
5.000
5.000
5.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
6.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.