În 2025: cifra de afaceri 135 mil lei, profit net 10,5 mil lei, 43 angajați.
Date de identificare
CUI
32535150
Nr. Registrul Comerțului
J2016011329403
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 august 2016
EUID
ROONRC.J2016011329403
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 07.05.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
135 mil lei
+8% față de 2024
Profit net
10,5 mil lei
Angajați (medie)
43
Capitaluri proprii
20,4 mil lei
Datorii
62,3 mil lei
Active totale
87,6 mil lei
Marjă netă
7,8%
Cifră / angajat
3,1 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 34 din 2.929 în județul București și locul 85 din 20.485 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0210Silvicultură și alte activități forestiere
0220Exploatarea forestieră
0230Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
0240Activități de servicii anexe silviculturii
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 71% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
6,2 mil
10,2 mil
22,4 mil
17 mil
30,6 mil
42,5 mil
51,1 mil
78,6 mil
125 mil
135 mil
Venituri totale
6,2 mil
10,2 mil
22,4 mil
17,1 mil
30,6 mil
43,1 mil
51,5 mil
79,7 mil
126 mil
136 mil
Cheltuieli totale
2,6 mil
8,5 mil
17,2 mil
12,2 mil
21 mil
31,3 mil
41 mil
50,7 mil
79,7 mil
124 mil
Profit / pierdere brută
3,6 mil
1,7 mil
5,2 mil
4,9 mil
9,6 mil
11,8 mil
10,4 mil
29 mil
46,1 mil
12,1 mil
Profit / pierdere netă
3,1 mil
1,5 mil
4,4 mil
4,1 mil
8,1 mil
9,9 mil
9 mil
25,3 mil
39,6 mil
10,5 mil
Număr mediu de angajați
16
34
38
36
43
37
41
44
44
43
Active imobilizate
805 mii
2,5 mil
3,5 mil
5,1 mil
9,9 mil
9,9 mil
9,5 mil
11,3 mil
27,4 mil
37,4 mil
Active circulante
3,4 mil
1,6 mil
5,6 mil
7,4 mil
7,8 mil
13,1 mil
9,7 mil
24 mil
73,5 mil
40,2 mil
din care stocuri
327 mii
193 mii
21 mii
173 mii
226 mii
464 mii
1,1 mil
229 mii
472 mii
1,5 mil
creanțe
1,2 mil
740 mii
4,3 mil
5,5 mil
6,3 mil
10,5 mil
6,2 mil
21,4 mil
69,9 mil
27,3 mil
casa și conturi la bănci
1,8 mil
655 mii
1,3 mil
1,8 mil
1,3 mil
2 mil
2,3 mil
2,4 mil
3,1 mil
11,4 mil
Cheltuieli în avans
231 mii
42 mii
20 mii
12 mii
73 mii
51 mii
179 mii
1,7 mil
2,6 mil
9,9 mil
Datorii
1,4 mil
1,5 mil
2,9 mil
3,8 mil
3,9 mil
2,3 mil
3,7 mil
8,4 mil
63,9 mil
62,3 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
—
2,3 mil
4,4 mil
265 mii
6.305
4,8 mil
Capitaluri proprii
3,1 mil
2,6 mil
6,2 mil
8,8 mil
13,9 mil
18,4 mil
11,2 mil
28,3 mil
39,6 mil
20,4 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
30 mii
30 mii
30 mii
30 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.