Str. 1 DECEMBRIE 1918, bl. A14, sc. B, et. P, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
În 2025: cifra de afaceri 210 mii lei, profit net 7.461 lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
6610334
Nr. Registrul Comerțului
J1994002206276
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994002206276
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
210 mii lei
+2% față de 2024
Profit net
7.461 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
15 mii lei
Datorii
25 mii lei
Active totale
40 mii lei
Marjă netă
3,5%
Cifră / angajat
105 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 120 din 206 în județul Neamț și locul 5.645 din 10.903 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
1061Fabricarea produselor de morărit
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1085Fabricarea de mâncăruri preparate
1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
1320Producția de țesături
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
80 mii
77 mii
50 mii
84 mii
82 mii
85 mii
116 mii
158 mii
206 mii
210 mii
Venituri totale
80 mii
77 mii
60 mii
84 mii
84 mii
88 mii
116 mii
158 mii
206 mii
210 mii
Cheltuieli totale
66 mii
73 mii
52 mii
79 mii
62 mii
74 mii
93 mii
116 mii
192 mii
201 mii
Profit / pierdere brută
14 mii
3.819
7.357
4.794
22 mii
14 mii
23 mii
42 mii
14 mii
9.565
Profit / pierdere netă
12 mii
2.953
6.761
3.958
21 mii
13 mii
22 mii
40 mii
12 mii
7.461
Număr mediu de angajați
—
1
1
1
1
1
1
1
2
2
Active imobilizate
31
31
31
31
31
31
31
31
31
31
Active circulante
114 mii
117 mii
125 mii
113 mii
134 mii
91 mii
102 mii
57 mii
35 mii
40 mii
din care stocuri
84 mii
82 mii
56 mii
13 mii
17 mii
21 mii
19 mii
32 mii
29 mii
32 mii
creanțe
97
516
719
1.819
11 mii
4.256
3.171
3.171
3.171
3.169
casa și conturi la bănci
30 mii
35 mii
68 mii
98 mii
106 mii
65 mii
80 mii
22 mii
3.292
5.340
Datorii
599
585
1.693
2.326
2.524
2.822
69 mii
8.897
15 mii
25 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
0
—
3.825
—
—
—
Capitaluri proprii
114 mii
116 mii
123 mii
110 mii
132 mii
88 mii
30 mii
48 mii
20 mii
15 mii
din care capital subscris vărsat
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
6.500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.