DELTA EPSILON SRL - CUI 38602119, București Sector 5 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA8 ani pe piață
DELTA EPSILON SRL
CUI 38602119J2017020524401
MĂRGEANULUI, bl. M100, sc. 1, et. 3, ap. 9, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 209 mii lei, 7 angajați.
Date de identificare
CUI
38602119
Nr. Registrul Comerțului
J2017020524401
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 decembrie 2017
EUID
ROONRC.J2017020524401
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.2023
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 08.04.2019
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1 mil lei
+33% față de 2024
Profit net
209 mii lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
-135 mii lei
Datorii
708 mii lei
Active totale
573 mii lei
Marjă netă
20,2%
Cifră / angajat
148 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 1.215 din 2.930 în județul București și locul 6.561 din 20.469 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (124%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
5.000
94 mii
123 mii
221 mii
146 mii
70 mii
727 mii
774 mii
1 mil
Venituri totale
5.000
94 mii
123 mii
221 mii
151 mii
64 mii
727 mii
774 mii
1,4 mil
Cheltuieli totale
1.651
73 mii
84 mii
174 mii
136 mii
52 mii
909 mii
930 mii
1,1 mil
Profit / pierdere brută
3.349
21 mii
39 mii
46 mii
15 mii
12 mii
-182 mii
-156 mii
250 mii
Profit / pierdere netă
3.299
20 mii
38 mii
44 mii
14 mii
12 mii
-189 mii
-156 mii
209 mii
Număr mediu de angajați
1
2
2
4
3
1
9
8
7
Active imobilizate
220
—
—
—
—
—
—
—
—
Active circulante
5.297
38 mii
67 mii
143 mii
141 mii
158 mii
123 mii
112 mii
568 mii
din care stocuri
—
—
—
—
5.641
—
1.808
—
319 mii
creanțe
5.000
21 mii
9.000
127 mii
134 mii
157 mii
58 mii
23 mii
31 mii
casa și conturi la bănci
297
17 mii
58 mii
16 mii
1.535
1.182
63 mii
89 mii
218 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
1.740
736
4.787
Datorii
2.018
14 mii
4.903
37 mii
21 mii
27 mii
313 mii
457 mii
708 mii
Capitaluri proprii
3.499
24 mii
62 mii
106 mii
120 mii
132 mii
-189 mii
-344 mii
-135 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.