DERBY MEDIA SYSTEM SRL - CUI 13520137, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiuneNeplătitor TVA26 ani pe piață
DERBY MEDIA SYSTEM SRL
CUI 13520137J22/829/2000
VALEA ADÂNCĂ, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 28 mii lei, profit net 1.755 lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
13520137
Nr. Registrul Comerțului
J22/829/2000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 noiembrie 2000
EUID
ROONRC.J22/829/2000
Cod poștal
700712
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 05.01.2018
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
28 mii lei
-84% față de 2024
Profit net
1.755 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
149 mii lei
Datorii
205 mii lei
Active totale
951 mii lei
Marjă netă
6,3%
Cifră / angajat
6.973 lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 715 din 791 în județul Iași și locul 14.641 din 16.154 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
3312Repararea mașinilor
3313Repararea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea echipamentelor electrice
3319Repararea altor echipamente
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 84% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
8.838
38 mii
93 mii
204 mii
287 mii
24 mii
72 mii
18 mii
175 mii
28 mii
Venituri totale
8.838
38 mii
93 mii
204 mii
287 mii
24 mii
72 mii
1,4 mil
439 mii
945 mii
Cheltuieli totale
2.185
11 mii
15 mii
51 mii
253 mii
5.022
28 mii
1,4 mil
436 mii
943 mii
Profit / pierdere brută
6.653
27 mii
78 mii
153 mii
33 mii
19 mii
43 mii
18 mii
3.238
2.034
Profit / pierdere netă
6.653
26 mii
75 mii
151 mii
25 mii
18 mii
41 mii
17 mii
1.484
1.755
Număr mediu de angajați
—
—
—
0
0
0
—
3
3
4
Active imobilizate
0
3.399
2.337
1.487
1.487
1.487
1.487
51 mii
29 mii
50 mii
Active circulante
7.487
27 mii
106 mii
259 mii
158 mii
86 mii
129 mii
338 mii
1,7 mil
901 mii
din care stocuri
559
559
559
559
559
—
—
—
2.867
—
creanțe
6.000
—
9.985
202 mii
96 mii
53 mii
38 mii
214 mii
1,6 mil
901 mii
casa și conturi la bănci
928
27 mii
95 mii
56 mii
61 mii
33 mii
91 mii
124 mii
141 mii
47
Datorii
2.997
226
2.788
3.627
10 mii
712
2.145
176
68 mii
205 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
244 mii
1,5 mil
597 mii
Capitaluri proprii
4.490
30 mii
106 mii
256 mii
149 mii
87 mii
128 mii
146 mii
147 mii
149 mii
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.