În 2025: cifra de afaceri 155 mii lei, pierdere netă 245 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
27454408
Nr. Registrul Comerțului
J2010001595120
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 octombrie 2010
EUID
ROONRC.J2010001595120
Cod poștal
400196
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da
din 19.02.2026
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
155 mii lei
-67% față de 2024
Pierdere netă
245 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
592 mii lei
Datorii
667 mii lei
Active totale
4 mil lei
Marjă netă
-158,4%
Cifră / angajat
155 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 11 din 15 în județul Cluj și locul 251 din 375 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8240 – Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8240 – Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
3313Repararea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea echipamentelor electrice
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal; pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 67% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,9 mil
1,9 mil
1,8 mil
3,2 mil
1,7 mil
2 mil
2,8 mil
2,4 mil
471 mii
155 mii
Venituri totale
2,2 mil
1,9 mil
1,8 mil
3,2 mil
1,8 mil
2 mil
2,8 mil
2,4 mil
858 mii
155 mii
Cheltuieli totale
1,9 mil
1,8 mil
1,7 mil
3,1 mil
1,7 mil
1,8 mil
2 mil
2,1 mil
1,4 mil
399 mii
Profit / pierdere brută
223 mii
53 mii
33 mii
96 mii
141 mii
253 mii
755 mii
353 mii
-498 mii
-245 mii
Profit / pierdere netă
223 mii
34 mii
16 mii
65 mii
123 mii
233 mii
727 mii
329 mii
-498 mii
-245 mii
Număr mediu de angajați
11
—
10
10
6
13
9
8
5
1
Active imobilizate
403 mii
344 mii
336 mii
483 mii
406 mii
310 mii
234 mii
149 mii
160 mii
144 mii
Active circulante
2,3 mil
7,6 mil
17,1 mil
4,8 mil
3,9 mil
5,6 mil
4,4 mil
3,7 mil
3,8 mil
3,7 mil
din care stocuri
98 mii
877 mii
7,1 mil
994 mii
569 mii
576 mii
430 mii
542 mii
566 mii
566 mii
creanțe
1,4 mil
1,1 mil
595 mii
2,6 mil
2,5 mil
2,6 mil
2,5 mil
3,1 mil
2,8 mil
2,9 mil
casa și conturi la bănci
797 mii
5,6 mil
9,4 mil
1,2 mil
786 mii
2,5 mil
1,5 mil
75 mii
412 mii
232 mii
Cheltuieli în avans
—
1.577
33 mii
98 mii
118 mii
118 mii
118 mii
118 mii
118 mii
118 mii
Datorii
1,2 mil
5,6 mil
1,2 mil
1,9 mil
1,2 mil
1,3 mil
699 mii
819 mii
526 mii
667 mii
Venituri în avans
1,3 mil
2,1 mil
16,1 mil
3,3 mil
2,9 mil
4,2 mil
2,8 mil
1,8 mil
2,7 mil
2,7 mil
Capitaluri proprii
179 mii
214 mii
130 mii
195 mii
319 mii
552 mii
1,2 mil
1,3 mil
837 mii
592 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
290
490
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
1.500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.