În 2025: cifra de afaceri 856 mii lei, profit net 59 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
24319318
Nr. Registrul Comerțului
J2008000867386
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 august 2008
EUID
ROONRC.J2008000867386
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 20.02.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
856 mii lei
-6% față de 2024
Profit net
59 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
458 mii lei
Datorii
55 mii lei
Active totale
513 mii lei
Marjă netă
6,8%
Cifră / angajat
428 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 34 din 181 în județul Vâlcea și locul 2.309 din 10.353 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3811Colectarea deșeurilor nepericuloase
3812Colectarea deșeurilor periculoase
3821Recuperarea materialelor reciclabile
3822Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
3823Alte activități de tratare a deșeurilor
3831Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
3832Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
3833Alte activități de eliminare a deșeurilor
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 11% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
149 mii
224 mii
252 mii
422 mii
756 mii
934 mii
755 mii
746 mii
909 mii
856 mii
Venituri totale
149 mii
224 mii
252 mii
457 mii
764 mii
934 mii
765 mii
746 mii
914 mii
878 mii
Cheltuieli totale
146 mii
194 mii
236 mii
416 mii
738 mii
836 mii
753 mii
577 mii
755 mii
809 mii
Profit / pierdere brută
3.527
30 mii
16 mii
41 mii
26 mii
98 mii
12 mii
169 mii
159 mii
69 mii
Profit / pierdere netă
2.078
28 mii
14 mii
37 mii
18 mii
91 mii
4.449
162 mii
123 mii
59 mii
Număr mediu de angajați
4
4
5
5
5
6
5
3
5
2
Active imobilizate
31 mii
41 mii
90 mii
132 mii
382 mii
367 mii
371 mii
391 mii
394 mii
400 mii
Active circulante
250 mii
185 mii
192 mii
260 mii
239 mii
344 mii
290 mii
159 mii
182 mii
107 mii
din care stocuri
110 mii
123 mii
153 mii
199 mii
149 mii
185 mii
129 mii
100 mii
120 mii
81 mii
creanțe
107 mii
38 mii
39 mii
49 mii
87 mii
141 mii
96 mii
25 mii
45 mii
16 mii
casa și conturi la bănci
34 mii
24 mii
329
12 mii
2.872
18 mii
66 mii
34 mii
16 mii
11 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
1.104
—
—
4.260
5.643
Datorii
351 mii
128 mii
171 mii
243 mii
455 mii
455 mii
401 mii
127 mii
102 mii
55 mii
Capitaluri proprii
-70 mii
98 mii
111 mii
148 mii
167 mii
257 mii
260 mii
422 mii
477 mii
458 mii
din care capital subscris vărsat
200
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
140 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.