DM TECHNOLOGY PRODUCTS SRL - CUI 24793744, Voluntari | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare17 ani pe piață
DM TECHNOLOGY PRODUCTS SRL
CUI 24793744J23/1981/2009
Intr. ȘTEFĂNEȘTI, et. P, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 3,5 mil lei, profit net 481 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
24793744
Nr. Registrul Comerțului
J23/1981/2009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 septembrie 2009
EUID
ROONRC.J23/1981/2009
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.11.2008
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
30.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,5 mil lei
+417% față de 2024
Profit net
481 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
797 mii lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
2,1 mil lei
Marjă netă
13,9%
Cifră / angajat
3,5 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 8 din 95 în județul Ilfov și locul 94 din 1.451 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4511 – Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4511 – Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
3312Repararea mașinilor
3831Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
179 mii
231 mii
214 mii
230 mii
144 mii
125 mii
156 mii
444 mii
668 mii
3,5 mil
Venituri totale
184 mii
263 mii
223 mii
232 mii
145 mii
126 mii
179 mii
449 mii
741 mii
3,5 mil
Cheltuieli totale
195 mii
213 mii
238 mii
227 mii
164 mii
164 mii
185 mii
336 mii
487 mii
2,9 mil
Profit / pierdere brută
-11 mii
49 mii
-15 mii
4.291
-19 mii
-38 mii
-5.907
113 mii
253 mii
572 mii
Profit / pierdere netă
-13 mii
47 mii
-17 mii
1.992
-21 mii
-39 mii
-7.632
108 mii
237 mii
481 mii
Număr mediu de angajați
2
3
2
2
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
22 mii
9.368
54 mii
57 mii
41 mii
21 mii
43 mii
32 mii
152 mii
649 mii
Active circulante
325 mii
411 mii
444 mii
476 mii
512 mii
522 mii
574 mii
686 mii
1,1 mil
1,5 mil
din care stocuri
301 mii
337 mii
370 mii
416 mii
430 mii
467 mii
515 mii
509 mii
671 mii
954 mii
creanțe
20 mii
41 mii
44 mii
49 mii
50 mii
51 mii
53 mii
77 mii
64 mii
455 mii
casa și conturi la bănci
4.306
33 mii
30 mii
10 mii
31 mii
3.887
5.718
100 mii
360 mii
44 mii
Cheltuieli în avans
594
594
641
630
1.098
1.003
—
1.776
2.902
771
Datorii
341 mii
368 mii
463 mii
496 mii
536 mii
567 mii
646 mii
641 mii
933 mii
1,3 mil
Capitaluri proprii
6.330
53 mii
36 mii
38 mii
17 mii
-22 mii
-30 mii
79 mii
316 mii
797 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.